Kuchyň

Italské inovace do vašeho bytu

Italský design je proslavený po celém světě. Je však možné mít praktický i luxusní designový kousek zároveň?  Pokud jste si mysleli, že spojení praktičnosti a designu není možné, tak vás vyvedeme z omylu. Na trhu najdete i praktické výrobky s kvalitním designem od italské Arpa Industriale.

Fenix Ntm od Arpa Industriale

Povrchový materiál Fenix Ntm, vyrábějící se v procesu tepelné laminace při vysokém tlaku, se využívá na vertikální, ale i horizontální plochy. Vnější plášť je vyvinut s pomocí nanotechnologií. Tento materiál získal svůj dekor díky nejnovější generaci pryskyřic, které vyvinula právě italská společnost Arpa Industriale. Stále populárnější extrémně matný povrch u tohoto materiálu zajišťuje nízká světelná odrazivost. Takže už se nemusíte bát žádných šmouh, navíc díky použitým nanotechnologiím je plně omezeno jakékoliv zanechávání otisků či škrábanců. Ty se totiž teplem opět zacelí.

Využití kdekoliv

Fenix Ntm se dá využít komplexně, můžete ho zvolit kamkoliv vás napadne. Využijete jej v koupelnách, kuchyních či jako nábytek v ostatních místnostech. Díky svým vlastnostem se však uplatní i v komerčním sektoru. V kancelářích, hotelích nebo nemocnicích. V neposlední řadě ho můžeme využít i jako materiál na interiérové dveře. Originální a praktická změna tak bude zaručena.

V čem je výjimečnost povrchu?

Pokud se ptáte, v čem je tento povrch tak výjimečný, je to hlavně díky voděodolnosti a odolnosti vůči vysokým teplotám. Nemusíte se tak bát změny tvaru nebo vybledlosti barev, pokud by byl povrch vystaven přímému slunci. Povrch je velmi odolný proti poškrábání, takže žádné defekty nehrozí. Má také antibakteriální vlastnosti zabraňující plísním, proto je tento povrch doporučován do kuchyní a prostorů, kde dochází k přímému styku s potravinami. Navíc údržba Fenix Mtm je více než jednoduchá, stačí povrch akorát setřít vlhkým hadříkem bez použití agresivních saponátů.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *