Párty stan BRIMO

Párty stany BRIMO: Efektivní a ekonomické stínění exteriéru

Díváte se z okna a rádi byste vyměnili mrazivou scenérii, již vidíte, za letní pohodu? Není se čemu divit, jen málokdo se netěší na příjemné posezení spojené s grilováním. Pohodlí na terase, v pergole anebo kdekoli jinde je k nezaplacení. Alespoň za předpokladu, že máte dostatek stinných míst. Přemíra slunce totiž dokáže nadělat nepříjemnou paseku a z pohodového odpočinku vytvořit noční můru. Pokud aktuálně uvažujete o zastínění, máme pro vás ekonomické a velmi efektivní řešení. Jsou jím  párty stany BRIMO .  Právě ony nabízejí hned několik předností. Představme si je tedy mnohem podrobněji.

Pevná a bytelná konstrukce

Pověst párty stanů je většinou pošramocená tím, že při sebemenším větru ulétnou. Ano, u levných modelů s nekvalitní konstrukcí se to může přihodit. Zmiňované párty stany BRIMO ale disponují lehkou, leč bytelnou kostrou, jež nic takového nepřipustí. Vyrobena je z ušlechtilé oceli. Silnostěnné profily jsou maximálně pevné a bytelné, navíc lze jakýkoli díl pohodlně vyměnit. Na korozi můžete také zapomenout. Samozřejmostí je i příprava pro ukotvení k povrchu země.

Párty stan BRIMO

Zdroj obrázku: brimo.cz

Expresní složení zaručeno

Mnozí lidé se bojí, že párty stan nebudou schopni postavit. Často dokonce shánějí nářadí, s jehož pomocí by se jim dílo podařilo. Provedení značky BRIMO je specifické jednoduchým a rychlým systémem složení i rozložení. Disponují totiž automatickým zajištěním konstrukce. Manipulace se stanem je mnohem jednodušší a konstrukci odblokujete pouhým triviálním pohybem směrem k tělu. V podstatě nebudete potřebovat žádnou velkou sílu.

Maximální odolnost samozřejmostí

Když si kupujete párty stan, samozřejmě požadujete, aby vydržel co možná nejdéle. Z modelů zmiňované značky se můžete spolehnout na povrch konstrukce ošetřený práškovou barvou. Koroze tedy nehrozí a stejně tak konstrukce nevybledne i při intenzivním vystavení sluníčku. UV záření jí zkrátka neublíží. Bez problémů odolá i velmi nízkým teplotám, a to i pod nulou. Hodně důležitou roli hraje také plachta. U párty stanů BRIMO se setkáte s polyesterovou plachtou, která dokáže ochránit i před deštěm. Je UV stabilní, a postupem času vlivem svícení slunce nebledne. Mimo jiné se vyznačuje i značnou rezistencí vůči mechanickému poškození.Párty stan BRIMO

Zdroj obrázku: brimo.cz

Bude vaší zahradě slušet…

A design párty stanů? Přesvědčit se o něm můžete sami na obrázcích, jež jsou součástí článku. Volit lze z několika barev tak, aby konkrétní model do daného prostoru dokonale padl. K dispozici jsou třeba zelená, černá, modrá anebo červená barva. Stejně tak je možné vybírat i nejrůznější rozměry. Klasiku představuje stan 3×3 m, k dispozici jsou ale i menší 2×2 m, případně velký superstánek 3×6 m . Pod ním už lze pořádat i opravdu velké oslavy.

Zdroj náhledového obrázku: brimo.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *