Interiérové dveře Oknoplastik

Interiérové dveře nemusí být nuda. Naopak!

Dveře mohou být prostě jen funkčním doplňkem interiéru, nebo se na nich můžete designově vyřádit. Seznamte se 2 typy netradičních interiérových dveří a poznejte jejich výhody.

Posuvné dveře opticky zvětší místnost

Posuvné dveře se hodí do moderních interiérů a všude tam, kde se vám nedostává místa. Doporučujeme je zejména na propojení kuchyně a obývacího pokoje.

Když vaříte, dveře zatáhnete a do pokoje se tak nedostanou nepříjemné pachy. Při přípravě drobného občerstvení pro návštěvu nebo servírování večeře zase oceníte, že jste v centru dění a s plnýma rukama nádobí nemusíte lokty zápasit s klikou.

Posuvné dveře můžete mít jednokřídlé i dvoukřídlé, s mušlí nebo madlem. Samostatnou kapitolou je pak barevné provedení a skleněné výplně. Posuvné dveře od české firmy  Oknoplastik mají povrchovou úpravu CPL lamino a umožňují 21 barevných provedení.

Interiérové dveře

Skleněné dveře a prosklené stěny prosvětlí každý pokoj

Potřebujete rozdělit místnost a nechcete přijít o světlo? Ideálním řešením jsou skleněné dveře nebo stěna. Díky výběru z více než 30 typů výplňových skel je jen na vás, zda bude vaše stěna zcela průhledná nebo matná a poskytne tak větší soukromí.

Prosklená stěna navíc nemusí být nudná – Oknoplastik nabízí 5 kombinací se světlíky a sladění s jakýmikoli interiérovými dveřmi z nabídky.

Sklo je samozřejmě odolné proti rozbití a vám ani vašim dětem tak nehrozí žádné nebezpečí. Čiré výplně ale samozřejmě neodolají nenechavým dětským ručkám. Počítejte proto s tím, že skleněné dveře a stěny vyžadují častější údržbu než klasické.

Interiérové dveřeNechte si vyrobit interiérové dveře na míru

Český výrobce Oknoplastik vyrábí nejen plastová okna, ale i dveře. Díky tomu vám firma ráda vyrobí i atypické dveře.

Kromě výroby samozřejmě záleží i na montáži. Tu firma zajišťuje sama a aby si byla jistá, že se dveře před montáží nepoškodily neopatrnou manipulací, využívá vlastní dopravu. Pokud si tedy pořídíte interiérové dveře od Oknoplastiku, máte jistotu špičkové kvality a kompletního servisu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

One Ping

  1. Pingback: Nákup dveří: na jaké zárubně vsadit? | Náš dům

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *