Ksystem sítě do oken

Okenní sítě proti hmyzu nechte zatím schované

Sníh i kvetoucí sedmikrásky. Pro letošní zimu jsou typické změny teplot a zdá se, že je z toho příroda pořádně zmatená. Přestože už jste možná z pokoje vyháněli mouchu nebo berušku, sítě proti hmyzu zatím neinstalujte.

Používáte sítě proti hmyzu? Pokud ne, měli byste začít. Ještě pár měsíců ale vydržte. Přes zimu totiž okenní sítě patří do sklepa a ne na okno.

Hmyz nemá šanci

Sítě do oken se skládají z hliníkového rámu a jemného výpletu, který dovnitř vpustí vzduch i světlo. Bzučící nezvané návštěvníky ale spolehlivě udrží venku. Na jaře se síť jednoduše nasadí na okno a se zimou stejně snadno sundá a uloží.

Teploty pod nulou totiž sítím proti hmyzu nesvědčí a mráz by je stejně jako výrazné změny teplot mohl poškodit. Dokud tedy většina hmyzu spí, nechte odpočívat i sítě.

Sítě do oken

Zdroj obrázku: ksystem.cz

Protihmyzí sítě pro každý typ oken

Síť proti hmyzu je možné nainstalovat do každého okna, ať už máte plastové, hliníkové nebo dřevěné. Český výrobce K-System nabízí hned 4 různé druhy okenních sítí:

  • PS AL je řešení pro hliníková okna, a to bez nutnosti vrtání do rámu okna. Rám sítě vám K-System vyrobí v jakékoli barvě a atypickém rozměru.
  • PS Supernova je model určený pro moderní plastová a dřevěná okna s izolačním dvojsklem. Tuto síť můžete použít na okna jakéhokoli tvaru či rozměru.
  • Ideal jsou okenní sítě proti hmyzu na moderní okna s izolačním dvojsklem a zkosenými i oblými rámy
  • POS je revoluční řešení plisovaných protihmyzích sítí, které nahradily problémové navíjecí sítě. Montují se do rámu nebo ostění oken a vynikají snadnou manipulací a setrváním v jakékoli poloze.

Okenní sítě v podkroví

Zdroj obrázku: ksystem.cz

Kvalitní materiály zajišťují snadnou údržbu

Sítě proti hmyzu společnosti K-System se vyznačují vysokou kvalitou a prakticky neomezenou životností. Jejich údržba je navíc velmi jednoduchá. Stačí, když je dvakrát ročně (při zazimování a opětovném nasazení) otřete hadříkem namočeným ve vodě s přídavkem saponátu.

Zdroj náhledového obrázku: ksystem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *