Inteligentní spárovací hmota

Inteligentní spárovací hmota stejně vyžaduje precizní práci

Spárování je zcela běžným úkonem, který je zapotřebí realizovat. Než se k němu odhodláte, měli byste vybrat tu správnou spárovací hmotu, která bude jednak skvěle vypadat a jednak se s ní bude pracovat co možná nejpohodlněji. Volit je možné různé typy spárovaček, nicméně vyplatí se investovat a vybrat takovou, která bude doslova a do písmene inteligentní. My si představíme spárovací hmotu Knauf Fugenbunt mající až neuvěřitelně univerzální charakter. Práce s ní je doslova hračkou a zvládne ji každý domácí kutil i profesionál.

Jednodušší práce neexistuje

Spárovací hmota je schopna vycítit, co je s ní zapotřebí udělat. Pokud pracujete třeba se slinutou dlažbou anebo spárujete v místech hodně náchylných na vodu, můžete si být jisti, že vám práce půjde perfektně od ruky. Hmota se s daným materiálem perfektně slepí a ze spár nebude vytékat. Pokud kápnete mimo, jednoduše ji setřete za pomocí obyčejné kuchyňské houbičky navlhčené vodou. Plísně nebudou mít díky této inteligentní spárovačce žádnou šanci.

Barevné změny nehrozí

Zejména v mnohých koupelnách a kuchyních se setkáme s tím, že dlažba je stále hezká i po delší době, nicméně spáry již nevypadají svěže. U Knauf Fugenbunt se můžete spolehnout na barevnou stálost, a to díky polymerním mikročásticím, jež jsou v ní obsaženy. Volit můžete z celkem 23 moderních neotřelých odstínů, jež vypadají všechny naprosto perfektně.

Praskliny a plísně jsou minulostí

Hmota se vyznačuje maximální elasticitou. I při teplotních výkyvech, k nimž samozřejmě v průběhu roku dochází, nebude praskat. Zejména podlahové vytápění dokáže s jinými spárovačkami doslova a do písmene zatočit. Zvýšená alkalita u této spárovací hmoty zajistí, že je vysoce rezistentní i vůči plísním majícím negativní účinky na lidské zdraví.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *