Venkovní jednotka klimatizace

Inteligentní klimatizace v létě ochladí a v zimě zahřeje

Maximálně příjemné prostředí v interiéru je pro každého z nás velmi důležité a určitě se vyplatí myslet na to, abychom měli uvnitř teplotu, která nám bude vyhovovat. Na léto si tedy pořizujeme klimatizaci a na zimu naopak kvalitní systém vytápění, jenž vytvoří tepelný komfort i tehdy, když za okny panuje třeskutá zima. Že byste chtěli mít všechno v jednom? Ano, můžete. Nová řada klimatizace Etherea to bez problémů dokáže. Představme si ji tedy podrobněji.

Klimatizační jednotka

Efektivní systém pro každou domácnost

Zmiňovaná řada klimatizací byla vyvinuta přesně pro potřeby domácnosti. Jak moderní design, tak i maximální účinnost a v neposlední řadě i do detailu propracované čištění jsou velkými lákadly. Když se ke všemu přidá ještě i naprosto triviální instalace a fakt, že splňuje nejlepší charakteristiky v oblasti celoročního koeficient výkonnosti označovaného jako SCOP, není co řešit. A to nemluvíme o sezonním poměru energetické účinnosti, který je u této klimatizace také vynikající.

Chytrá klimatizace

Integrovaný systém Econavi se o vše postará

Vynikající volbou je této model klimatizace i díky systému Econavi disponujícím senzorem Autocomfort. Díky němu mohl vzniknout unikátní koncept společnosti Panasonic, který dokonale využívá fyziologie člověka a jeho smyslu pro reakce na změny teploty. Chytré čidlo je schopno rozpoznat míru aktivity člověka. Když je aktivní, klimatizace sníží celkovou teplotu. Při pasivitě dochází k jejímu zvýšení. Pokud si hodláte číst, rozhodně budete mít nohy v teple. Podobné je to i čidlem týkajícím se počasí. Když je zataženo, klimatizace si sníží teplotu chlazení. Naopak při slunečném počasí se míra chlazení zvyšuje.

Klimatizace

Čistý vzduch zaručen

Zejména astmatikům a lidem s respiračními obtížemi činí problém znečištěný vzduch. U klimatizace z řady Etherea je využíván systém Nanoe-G, který dokáže deaktivovat bakterie a viry, jež se nacházejí ve vzduchu. Plísně i pyl se stanou minulostí. Pokud vás inteligentní klimatizace zaujala, podívejte se přímo na web společnosti Solarex, která nabízí mimo jiné i kotle na dotaci či tepelná čerpadla.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *