PGOkno

Kvalitní plastová okna od českého výrobce

Uvažujete o výměně stávajících oken, anebo řešíte osazení stavebních otvorů v novostavbě? Pokud ano, rozhodně byste měli vsadit na kvalitní okna vyznačující se výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a zajímavým designovým provedením. Okna musí sloužit dlouhou dobu a optimální je, když o nich v podstatě vůbec nevíte. My se v následujících řádcích soustředíme na nabídku společnosti PGOkno s.r.o. nabízející plastová okna v Plzni a okolí.

Ryze český výrobce

Firma PGOkno s.r.o. mající své výrobní prostory v Třemošné u Plzně nabízí výhradně okna, která jsou montována v tomto provozu. Vysoce kvalitní okna Plzeň vyráběná v této společnosti nabízejí vynikající tepelně izolační vlastnosti a spousty dalších předností. Řadí se mezi ně například efektivně řešené protihlukové vlastnosti. Bez problémů si tak můžete vybrat provedení, jež se budou skvěle hodit i do pasivních domů anebo velmi úsporných objektů.

Vysoce jakostní profily

Základem každého okna je bezesporu profil. Ideální je, když si zjistíte, jaké konkrétní firma do svých oken integruje. V případě zmiňované společnosti se můžete spolehnout na známé profily Kömmerling, a to v provedeních Kömmerling 76 do nízkoenergetických domů a Kömmerling 88 Plus, které jsou vhodné do pasivních domů. Jejich tepelný prostup dosahuje na pouhých 0,74 W/m2K. Bez problémů je tak můžete mít i na pasivním domě, který je typický minimálními tepelnými úniky a vysokou ekonomičností fungování.

Plastová okna KÖMMERLING 76Plastová okna KÖMMERLING 76

Komplexní montážní služby

Na vás samotných již bude pouze výběr barevného provedení. K dispozici máte spousty různých variant a podle vzorníku si určitě vyberete podle svých představ. Spolehnout se budete moci i na namontování samotných oken a řešení veškerého příslušenství. Prohlédnout si určitě můžete ceník plastových oken a rozhodnout se třeba i na základě nízkých cen.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *