Inspirujte se nápady na dárky pro kutily a zahradníky

Vybrat každý rok praktický, originální, a ještě k tomu zajímavý dárek je stále těžší a těžší. Máte pocit, že obdarovaní již všechno mají. Dobrý nápad však většinou začíná u toho, co dotyčného člověka baví. Výběr ideálního dárku pro kutily a zahradníky tak vlastně může být úplně jednoduchý. Pomoci vám s tím mohou i následující rady a tipy pro inspiraci.

Výběr podle zájmů

Při výběru dárků, které jsou opravdu promyšlené a udělají radost, záleží hlavně na tom, pro koho jsou určené. Je člen rodiny nebo kamarád vášnivým zahradníkem? Pořiďte mu kousek moderního nářadí, speciální hnojivo nebo jinou praktickou vychytávku. To stejné platí pro kutily, modeláře nebo další lidi, kteří si potrpí na tvoření. Vybrat můžete stylovou sadu nářadí, kvalitní pracovní oblečení nebo cokoliv zajímavé, co k dané tématice najdete.

Praktické pomůcky a vychytávky

Mezi dárky pro kutily a zahradníky nemohou chybět nejrůznější drobnosti a pomůcky pro zjednodušení práce. Jedná se například o pěkné organizéry, kterých není nikdy dost. Hodit se mohou i takové věci, které pomohou pro větší komfort při práci a tvoření, jako například krém na ruce, příjemné pracovní rukavice a podobně. Hodit se může i přenosné rádio nebo reproduktor pro hudební doprovod během práce a tvoření.

Jako dárek můžete pořídit i knihu s návody nebo poukaz na kurz či workshop pro doladění dovedností a získání nových znalostí. Kutilskou literaturu nebo příručky pro zahradníky najdete v klasických knihkupectvích, ale hlavně na internetových obchodech, kde je výběr titulů široký, takže se jistě trefíte do noty konkrétnímu člověku.

Foto: Pixabay

Drobnosti s vtipným nápadem

Kromě ryze praktických kousků, jako jsou nářadí, pomůcky nebo spotřební materiál pro tvoření či práci na zahradě, můžete vybrat i více hravé a vtipnější dárky. Jedná se například o nejrůznější trička s potiskem, nebo například kousek nářadí s gravírováním. Hodit se mohou i nejrůznější drobné předměty, které často kombinují více různých funkcí.

Zdroj: https://www.dobravila.cz/darky-kutil/ a https://www.westwing.cz/inspiration/tipy-a-navody/napady-na-darky/tipy-na-darky-pro-kutily/

Náhledové foto: Pixabay