dum

I exteriér domu je důležitý – máme dobré tipy

První dojem si vaši návštěvníci často utvoří ještě předtím, než vůbec překročí práh domu.,stačí jim podívat se na dvůr nebo zahradu. A jak na to, aby za všech okolností vypadaly perfektně, Máme šikovné tipy.

Zimní zahrada jako rozšíření domu

Pokud se ani v zimě nechcete připravit o příjemný kontakt s okolní přírodou, určitě už jste někdy uvažovali nad pořízením zimní zahrady. Pro komfortní letní posezení a relaxaci se však mnohem lépe hodí zahradní pergola. Nákup obojího však už může být citelným zásahem do rodinného rozpočtu. A právě proto doporučujeme zakoupit takovou zimní zahradu, která se v případě potřeby dokáže proměnit i v elegantní a funkční pergolu. Modelů na trhu je dost, stačí si vybrat.

Praktické zatravňovací dlaždice

Chodníky, cestičky či parkovací nebo příjezdová místa na vaší zahradě si zaslouží lepší a estetičtější ochranu než jakou představuje pouhé vysypání štěrkem. Zatravňovací dlaždice vám v tomto ohledu mohou poskytnout mnohem lepší službu. Musíte je však vybrat správně.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Se zatravňovací dlažbou se setkáváme v poslední době stále častěji zejména na parkovištích a jiných zpevněných plochách. Jinými slovy, hodí se všude tam, kde chcete jednou provždy skoncovat se zablácenými botami a jinými nepříjemnostmi vzniklými střídáním rozmarného počasí. A vyberete-li modely z ekoplastu, ještě ušetříte.

Světlušky, kam se podíváte

Nemáme samozřejmě na mysli ty živé, ale spíše roztomilá světélka, zakomponovaná například do umělých květin nebo přilepená ke hranám nábytku. Vždyť kdo říká, že náš byt musí zářit pouze na Vánoce? Dobrým řešením jsou i barevné LED pásky, které poslouží jako skvělé podsvícení třeba na kuchyňskou linku nebo kdekoliv, kde trochu světla navíc zrovna potřebujete. Nejvíc IN jsou ty na dálkové ovládání, u kterých můžete měnit intenzitu i barvu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *