domac

Čtyři šikovné vychytávky pro vaše útulné bydlení

Máte dojem, že vašemu domácímu krbu stále ještě něco chybí? Možná právě u nás narazíte na ten drobný detail – zdánlivou maličkost – která dá každému vašemu dni onu příslovečnou relaxační a pohodovou tečku.

Zdravé vůně

Vonné svíčky nemají v našich domovech dobrou pověst. Velmi dobře si uvědomujeme vliv škodlivých karcinogenů vznikajících při špatném hoření, takže se při každém zapálení cítíme tak trochu provinile. Díky kvalitním přírodním olejům a esencím oblíbených vůní v moderních svíčkách už to ale není nutné. Jsou 100% bezpečné i pro malé děti nebo nemocné osoby, a navíc přichází každý rok s mnoha lákavými novinkami. Pátrejte po těch, které používají bavlněné nebo papírové knoty a vyhýbají se olovnatým plíškům.

Sedací pytel pro zdravá záda

Kdo by je neznal? Sedací pytle nebo vaky si pomalu ale jistě razí cestu do všech aspektů našeho života. Setkáme se s nimi ve školkách, kancelářích, wellness centrech a samozřejmě i doma. Podlehněte jim i vy, ale tak, abyste z jejich pořízení vytěžili jen a jen samé výhody. Dbejte na to, aby jejich náplň byla dostatečně pevná a neslehávala se. Takové sedací vaky mají i nezanedbatelný zdravotní aspekt. Podepřou totiž záda přesně tam, kde je třeba.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Svou kancelář si přizpůsobte

Pokud i vy trávíte spoustu času na počítači, určitě se vám nejlépe pracuje na velké úhlopříčce, jež vám umožní udržet si maximální přehled a kontrolu nad zpracovávaným dokumentem. Skromné prostory kanceláří nebo domácích pracoven však tomuto pohodlí příliš nepřejí. Držák na monitor však dokáže zvrátit ručičku vah na vaši stranu. Vyplatí se ho mít.

Krb i do paneláku

Ještě donedávna znamenalo bydlení v panelovém domě nebo nevhodně řešeném domku po babičce prakticky nutnost rozloučit se se živým plamenem z otevřeného krbu, protože rekonstrukce prostor by byla velmi nákladná a často dokonce nemožná. Biokrby ale dokáží splnit tajnou touhu všem, kteří o teplém plameni v místnosti zatím jen snili. Nebojte se a běžte do nich!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *