Hybridní fotovoltaická elektrárna

Hybridní fotovoltaická elektrárna zajistí energetickou soběstačnost domácnosti

Děsí vás pohled na pravidelné vyúčtování spotřeby elektřiny? Buďte částečně nebo úplně nezávislí na distribuční síti elektrické energie! Jak na to? Jednoduše. Pořiďte si hybridní fotovoltaickou elektrárnu. Pokud se vám zdá tento termín poněkud netradiční a představujete si pod ním něco složitého, jste na omylu. Abychom veškeré mýty vyvrátili, zaměříme se na tento moderní systém mnohem podrobněji.

Hybridní fotovoltaická elektrárna

Zdroj obrázku: elkovenergy.cz

Vlastní energie pod kontrolou

Moderní hybridní fotovoltaická elektrárna se vyznačuje systémem využívajícím akumulace energie. Standardní fotovoltaická elektrárna je tak ještě zdokonalena. Díky hybridním střídačům a kvalitním bateriím dosáhnete na plnohodnotný přísun elektrické energie. Využívat ji budete moci jak v noci, tak i v momentech, kdy dojde k výpadku elektrické sítě, případně tehdy, když je zataženo a panely aktuálně energii nevyrábějí.

Využití systému je multifunkční

Ať už vlastníte firmu nebo rodinný dům, stoprocentně budete mít vysoké požadavky na odběr elektrické energie. Celý zmiňovaný systém vám zachová kontinuální provoz. Zapomenout můžete na jakýkoli hluk tolik typický pro benzínové generátory a na nízkou kvalitu výstupní energie. Máte-li doma tepelné čerpadlo, klimatizaci a spousty dalších elektrických spotřebičů, můžete se spolehnout na jejich kontinuální bezproblémový provoz. K instalaci hybridní fotovoltaické elektrárny budete potřebovat jen pevnou střechu s dostatkem místa a technickou místnost s volným prostorem minimálně 1×2 metry.

Hybridní fotovoltaická elektrárna

Zdroj obrázku: elkovenergy.cz

Pořízení systému je naprosto jednoduché

Jestliže máte obavy z pořízení tohoto typu elektrárny, hoďte je za hlavu. Společnost ELKOV elektro se o všechno postará. Samozřejmostí je i záruka na celý systém v době trvání 5 let. A jaká je celková cena? Pohybuje se od 400 000 do 1 500 000 korun. Celá výše investice se odvíjí především od výkonu střídačů, kapacity baterií a také ceny dalších komponentů.

Zdroj náhledového obrázku: elkovenergy.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *