Bohemiaplast1

Hliníková okna a dveře se vyplatí

Výběr oken a dveří do novostavby anebo do rekonstruovaného domu je velmi důležitý, a proto je třeba vybírat skutečnou kvalitu. Jestliže chcete vsadit na jistotu, pak jsou ideální kvalitní hliníková okna a dveře. I u těch je ale nezbytné volit skutečně spolehlivého a cenově dostupného výrobce, který dokáže nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Tímto výrobcem je bezesporu společnost Bohemia plast, na jejíž sortiment se v následujících řádcích budeme soustředit. Můžete se tak přesvědčit sami, že za poměrně nízkou finanční částku můžete koupit skvělá hliníková okna anebo dveře.

Bohemiaplast2

Zdroj obrázku: bohemiaplast.cz

Ryze český výrobce hliníkových oken a dveří

Společnost Bohemia plast je ryze českým výrobcem hliníkových oken a dveří. Spolehnout se tak můžete na detailní propracování hliníkových konstrukcí, stabilitu a spolehlivost produktů. Díky tomu, že jsou hliníková okna vyráběna přímo v České republice, dochází k maximální kontrole výroby, takže veškerý sortiment splňuje jednak požadavky na vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a také normy vztahující se k tepelně izolačním vlastnostem oken a dveří. Okna z hliníku jsou tedy konstrukčně přesná, bytelná a zároveň nabízejí minimální hmotnost. U dveří a oken přímo od výrobce budete mít zkrátka naprostou jistotu jak kvality, tak i solidní ceny.

Bohemiaplast3

Zdroj obrázku: bohemiaplast.cz

Design na jedničku

Velmi důležitou roli hraje u oken a dveří také jejich vzhled. Okny se díváme jednak směrem ven a jednak jsou dominantní součástí každé stavby. Pokud jde někdo kolem domu, pak se skoro na sto procent podívá i na okna. Jejich nevhodným výběrem můžete tedy nejen zapříčinit tepelné úniky z interiéru vašeho domu, ale i ne zrovna lákavý design vaší stavby. S hliníkovými okny a dveřmi se budete moci spolehnout na skvělý vzhledem vašeho domu. Hliník je materiálem budoucnosti a dokáže konkrétní rodinný, bytový anebo jiný dům skvěle oživit. Díky svému vzhledu hliníkové komponenty skvěle splynou s celkovým provedením domu a padnou ke každému typu fasády. Hliníkové dveře na terasu navíc poskytnou vynikající možnost přímého a jednoduchého východu z domácnosti třeba k bazénu anebo všeobecně do zahradního prostoru.

Vybírat můžete i protipožární okna a dveře

Jestliže mají konkrétní stavby specifické požadavky na osazení okny a dveřmi, pak je zapotřebí se tomuto faktu přizpůsobit. Typické je především využití hliníkových protipožárních oken a dveří. U společnosti Bohemia plast si můžete objednat jak protipožární okna, tak i protipožární dveře. Bez problémů tak můžete mít přesně taková okna a dveře, které budou vyžadovat projektová dokumentace ke stavbě. Zejména u průmyslových objektů jsou tato okna a dveře jakousi nepsanou samozřejmostí.

Flexibilní záruční i pozáruční servis

U mnohých výrobců a dodavatelů oken se často dočkáte minimální ceny, nicméně ta je většinou vykoupena nedostatečným servisem. U společnosti Bohemia plast se budete moci spolehnout jak na záruční, tak i na pozáruční servis hliníkových oken a dveří. Velkou výhodou tohoto českého výrobce je pochopitelně i fakt, že veškeré náhradní díly a příslušenství má ihned k dispozici. V případě jakýchkoli nesrovnalostí tak není problém v rámci servisu vyměnit poškozené komponenty. Na hliníková okna a dveře se takto budete moci stoprocentně spolehnout a rozhodně vám vydrží hodně dlouhou dobu ve stejně designově povedeném provedení jako při jejich koupi.

Zdroj náhledového obrázku: bohemiaplast.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *