Hitem roku 2022 jsou dřevěné obklady na stěnu

Dřevěné obklady

Čím dál více se při zařizování interiérů obracíme k přírodním materiálům. Je jedno, v jakém stylu máte zařízený domov, takový kámen či dřevo zapadne prakticky kamkoliv. A novým hitem jsou dřevěné obklady do interiéru.

Jste přesvědčení, že dřevěné obložení se hodí spíš do rustikálně zařízených domovů? Nenechte se mýlit, opravdu skvěle vypadají také v moderní domácnosti. Použít se dají v obýváku, dřevěném podkroví, dokonce v komerčních prostorech.

Dodejte zdi originální design

Máte v ložnici prázdnou zeď a nechce se vám tam věšet obraz? Zvolili jste minimalistickou obývací sestavu a teď vás trápí, jak naložit s prázdnou zdí? Dřevěné obložení je řešením. Obklady se dají použít na celou zeď, dají se z nich vyskládat zajímavé útvary. Mohou být ploché, případně prostorově výrazné. Ať už vyberete cokoliv, prostor jistojistě zútulní.

Dřevěné obklady

Foto: Drdlik.cz

Dřevěné obklady mají řadu výhod

Dřevěné obklady do interiéru přináší spoustu výhod. Vypadají stylově, ale také toho hodně vydrží. Snadno se udržují, jsou omyvatelné. Přinesou do interiéru trochu přírody, zároveň působí moderně. Dostupné jsou v opravdu vysoké škále barev a odstínů. Ať už máte radši vintage, luxusní vybavení nebo rustikální, dřevěné obklady do interiéru se přizpůsobí každému. Stačí si vybrat ten správný styl a barvu.

Dřevěné obklady

Foto: Drdlik.cz

Nechte si poradit, co by se hodilo

Nemáte tušení, jaké dřevěné obklady by se hodily do vašeho obývacího pokoje? Či do ložnice? Nechte se inspirovat! Bohatou nabídku najdete v e-shopu Drdlik.cz. Obklady do interiéru jsou tam řazeny i podle místností, případně podle barev, takže snadněji najdete to, co hledáte.

Josef Drdlík založil firmu roku 1989 a od té doby z voňavého dřeva vzniká řada výrobků včetně právě dřevěných obkladů. V poslední době o ně stoupá zájem, v interiérech jsou čím dál populárnější. Vyzkoušejte je i vy!

Náhledové foto: Drdlik.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.