Vysoký Újezd

Golf Residence: Luxusní bydlení mezi Prahou a Berounem

Oblast středních Čech je z pohledu bydlení hodně oblíbená. Není se čemu divit, jelikož je zde nedaleko Prahy dostatek pracovních příležitostí. V kombinaci se spoustou možností trávení volného času je to optimální. Pokud se vám navíc podaří najít krásný byt či domek na periferii, budete mít i tolik potřebný klid. Naším tipem je stylový projekt nacházející se v obci Vysoký Újezd, která leží přímo mezi hlavním městem a Berounem. Do Prahy to budete mít kousek a přitom jste stále na venkově. V čem tkví hlavní přednosti tohoto projektu?

Design a příroda

Krásná zeleň křivoklátských lesů bude doslova vábit váš zrak. Nadechnete se čerstvého vzduchu a při pohledu na designový skvost z dílny architekty Barbory Škorpilové se budete divit, co vše lze s dnešními moderními stavebními materiály a nápadem vymyslet. Budovy dokonale padnou do okolního prostředí a se spoustou funkčních prvků se vám bude bydlet opravdu pohodlně.

Vysoký Újezd

Zdroj obrázku: homeland.cz

Byt, či domek?

V rámci projektu Golf Residence si budete moci vybírat, zdali budete spíše pro malý rodinný domek, anebo naopak byt. Aktuálně je prodej rodinných domů a bytů v Berouně poměrně pestrý, nicméně pokud nechcete bydlet přímo v tomto městě, je Vysoký Újezd optimálním řešením. Ve městě je totiž k dispozici komplexní občanská vybavenost. Jen namátkou jmenujme přítomnost základní i mateřské školy, radnice anebo pošty.

O zábavu bude postaráno

Strach nemusíte mít ani o nedostatek zábavy. Vždyť celý projekt stojí jen nedaleko golfového resortu Albatross. Právě tady si můžete chodit pravidelně vyzkoušet, jaký máte handicap. Nachází se tady také slavný zámek Vysoký Újezd a daleko to není ani na Karlštejn. Na detaily nejen tohoto projektu se můžete podívat na Homeland.cz. K dispozici je zde i spousta dalších zajímavých tipů na bydlení nejen v blízkosti Prahy.

Zdroj náhledového obrázku: homeland.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *