Fotokniha ze zahrady zachytí nejen vaši úrodu

Podzim je již v plném proudu, což je patrné i na zahradě, která by se měla pomalu, ale jistě odebírat k zimnímu spánku. U té užitkové již stačí pouze zasadit česnek před prvními mrazy a okrasnou můžete pomalu také zazimovávat. Vaše úroda a krásné květiny už zůstanou pouze ve vašich vzpomínkách anebo na fotografiích. Ty se ale mnohdy poztrácejí, anebo se na ně v elektronické podobě může zapomenout. To by byla velká škoda, protože mnohé plodiny i květiny mohou být nádherné! Výbornou volbou je proto fotokniha od HappyFoto, která zachytí ty nejkrásnější momenty a můžete se s ní pochlubit třeba vašim známým či rodině.

Fotokniha ukáže vaše pěstitelské úspěchy

Jestliže chcete mít vaše pěstitelské úspěchy a příjemné chvíle strávené s přáteli na zahradě či v sadu při jednom, fotokniha je optimálním řešením. Uspořádat si do ní budete moci veškeré fotografie včetně popisků. Její obrovskou výhodou je i maximální kvalita fotografií a papíru. U varianty z fotopapíru je při otevření fotokniha kompletně plochá, což umožní umístění panoramatické fotografie, jež nebude nijak narušena.

Fotoknihu si pohodlně vytvoříte sami

Autorem, designérem, fotografem, editorem a nakladatelem fotoknihy budete vy sami. Jednoduše si pouze z webu společnosti HappyFoto stáhnete program HF Designer, ve kterém si již budete s umístěním fotografií a popisků vědět rady. Prostředí je ryze intuitivní, takže se sami budete moci zabývat touto pohodovou tvořivou činnosti. Když budete mít vše hotovo, zašlete kompletní návrh do tiskárny HappyFoto a za pět dní vám přijde již hotová fotokniha.

Zvolte si knihu dle vašich představ

Vybrat si budete moci nejen formát fotoknihy. Výbornou volbou je 24stránková fotokniha A4, která má pevnou lepenou vazbu a je tištěná na kvalitní papír. Její cena činí 699 korun. Vynikající je ale i fotokniha do kapsy o rozměrech 15 x 10 cm a 20 stranách. Ta je vyvolaná tradiční chemickou cestou na fotopapír a stojí 199 korun.

Více informací a aktuální ceny si můžete zjistit na webu www.happyfoto.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *