Vybíráme kuchyňské obklady

Možností řešení nové kuchyňské linky je dnes neskutečné množství a vybrat si takovou, která vám bude vyhovovat za solidní peníze, můžete bez potíží. Velmi důležitou roli nehraje ale pouze linka samotná ale i její další součásti, jež jsou možná na první pohled neviditelné. Typické jsou zejména kuchyňské obklady za pracovní kuchyňskou deskou. Materiálově je dnes můžeme řešit v podstatě jakkoli. Na místě už není pouze dřevo, které bylo doménou let minulých. Dnes si můžete vybírat ze spousty zajímavých materiálů, jež si postupně představíme.

Keramické obklady

Pokud chcete vsadit na jistotu, je vhodné volit klasické keramické obklady. Jejich vzhled nemusí být nijak vyloženě konzervativní, jelikož na trhu se nachází spousta zajímavých barevných variací a tvarů. Moc hezky vypadají například velkoformátové dlaždice anebo mozaika. Ta může vypadat naprosto perfektně, a to v jakékoli kuchyni. Výborné jsou hlavně dlaždice s reliéfem, který dokáže skrýt i poněkud viditelnější skvrny. Určitě se vyplatí dlažbu barevně ladit s celkovým vzhledem samotné kuchyňské linky.

Sklo vypadá luxusně

Naprosto luxusním vzhledem se vyznačuje sklo. Moderní skleněné obklady mohou být v neprůhledném provedení, anebo klidně i v barvě, která je vyloženě průhledná. Velmi oblíbené je silně ztmavené sklo, které může kontrastovat s celkovou vizáží kuchyně. Moc hezky vypadá takovéto kouřové sklo v kombinaci se sytě červenou barvou nebo s jinými odstíny. V každém případě se hodí k mnohým provedením kuchyně.

I lamino může být hezké

Pokud chcete ušetřit finanční prostředky, vyplatí se nechat si dát na pozadí lamino. To může být velmi zajímavé. Většinou se dává ve stejném odstínu jako tělo kuchyňské linky. Lamino vyjde cenově naprosto perfektně. Myslet byste měli na otvory určené na elektřinu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *