Projekt Fénix

Fénix Resort: Pohodové bydlení v Židenicích

Krásné bydlení v moravské metropoli je bezesporu optimální. Pokud se vám navíc podaří sehnat vysoce kvalitní lokalitu, není co řešit. Naším tipem je obvod Židenice, konkrétně projekt s názvem Fénix Resort. Právě na bydlení v rámci tohoto projektu se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Společně se přesvědčíme, že se jedná o nadčasové bydlení, které určitě dokáže uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších residentů.

Šestipatrový moderní komplex

Za označením projekt Fénix Resort se ukrývá šestipodlažní budova, která se vyznačuje velmi osobitým vzhledem a architektonickou unikátností. Hned na první pohled byty Židenice zaujmou svou prostorností a vzdušností. Spolehnout se můžete i na velmi prostornou terasu nestandardních rozměrů a na velmi praktické balkony. Samozřejmostí je i přítomnost sklepních kójí a také garážových stání. K dispozici tak budete mít kompletně všechny potřebné prostory.

Projekt Fénix interiér

Až 36 bytových jednotek

Celý zmiňovaný developerský projekt pojímá až 36 bytových jednotek, které jsou různě dispozičně řešeny. Uspořádání může být 2+kk, případně 3+kk. Využít nové byty v Brně tak mohou rezidenti různého věkového rozhraní. Součástmi bytů jsou mimo jiné i měřicí jednotky a připojení k internetu. V objektu se také nachází stálý správce a nemovitost je hlídána kamerovým systémem. O vaši bezpečnost tak bude kompletně postaráno.

Optimální lokalita

Existuje jen málo lokalit, které by Brno nabídlo s naprosto excelentní občanskou vybaveností. Židenice mezi ně stoprocentně patří. V blízkosti objektu se nachází stanice MHD Stará osada a také další tramvajové zastávky. Samozřejmostí je i kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde jak školská a zdravotnická zařízení, tak i restaurace a supermarkety. Spolehnout se tedy budete moci na komplexní služby se vším všudy.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *