Projekt Fénix

Fénix Resort: Pohodové bydlení v Židenicích

Krásné bydlení v moravské metropoli je bezesporu optimální. Pokud se vám navíc podaří sehnat vysoce kvalitní lokalitu, není co řešit. Naším tipem je obvod Židenice, konkrétně projekt s názvem Fénix Resort. Právě na bydlení v rámci tohoto projektu se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Společně se přesvědčíme, že se jedná o nadčasové bydlení, které určitě dokáže uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších residentů.

Šestipatrový moderní komplex

Za označením projekt Fénix Resort se ukrývá šestipodlažní budova, která se vyznačuje velmi osobitým vzhledem a architektonickou unikátností. Hned na první pohled byty Židenice zaujmou svou prostorností a vzdušností. Spolehnout se můžete i na velmi prostornou terasu nestandardních rozměrů a na velmi praktické balkony. Samozřejmostí je i přítomnost sklepních kójí a také garážových stání. K dispozici tak budete mít kompletně všechny potřebné prostory.

Projekt Fénix interiér

Zdroj obrázku: reby.cz

Až 36 bytových jednotek

Celý zmiňovaný developerský projekt pojímá až 36 bytových jednotek, které jsou různě dispozičně řešeny. Uspořádání může být 2+kk, případně 3+kk. Využít nové byty v Brně tak mohou rezidenti různého věkového rozhraní. Součástmi bytů jsou mimo jiné i měřicí jednotky a připojení k internetu. V objektu se také nachází stálý správce a nemovitost je hlídána kamerovým systémem. O vaši bezpečnost tak bude kompletně postaráno.

Optimální lokalita

Existuje jen málo lokalit, které by Brno nabídlo s naprosto excelentní občanskou vybaveností. Židenice mezi ně stoprocentně patří. V blízkosti objektu se nachází stanice MHD Stará osada a také další tramvajové zastávky. Samozřejmostí je i kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde jak školská a zdravotnická zařízení, tak i restaurace a supermarkety. Spolehnout se tedy budete moci na komplexní služby se vším všudy.

Zdroj náhledového obrázku: reby.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *