Elmina Praha

Elmina Praha: Elegantní nábytek bude vašemu interiéru slušet

Uvažujete o vybavení novostavby nábytkem či doplňky? Rekonstruujete a rádi byste, aby vnitřní prostory vašeho bytu nebo domu vypadaly jednolitě a elegantně? Pak se určitě nesnažte shánět nejlevnější a často nekvalitní nábytek jak na internetu, tak i v mnohých kamenných prodejnách! Vsaďte raději na specialisty, kteří se interiérovým designem zabývají již řadu let. Právě v jejich sortimentu se nachází interiérový nábytek a doplňky, jež vytvoří dokonalou harmonii. V následujících řádcích si představíme společnost Elmina Praha nabízející nábytek vysoké kvality v neotřelém designu.

Elmina Praha

Zdroj obrázku: elmina.cz

Přesvědčte se o kvalitě a vzhledu sami

Společnost Elmina Praha se řadí mezi tradiční prodejce interiérového nábytku a doplňků. Vybrat si v jejím sortimentu lze přesně takové vybavení vnitřních prostor, které se vám bude hodit. Máte strach, že dojem z nábytku na obrázku je poněkud zkreslený. Nemusíte! V showroomu společnosti nacházejícím se v Praze Průhonicích se můžete na vlastní oči přesvědčit o eleganci jednotlivých kusů nábytku a jejich celkovém ladění v konkrétním interiéru. Přímo v nákupní galerii MoDo jsou tyto prostory k dispozici od pondělí do soboty od 10 do 19 hodin. Otevřeno je i v neděli od 10 do 18 hodin.

Elmina Praha

Zdroj obrázku: elmina.cz

Nejnovější kolekce nábytku a doplňků Riviéra Maison

Jednu z hlavních rolí v nabídce zmiňované společnosti a ostatně také v showroomu hraje známá značka Riviéra Maison. Ta je v západní Evropě považována za stálici působící již od roku 1948 a vyznačující se speciálním designem. Základním prvkem nábytku a doplňků této značky je zcela osobitý rukopis tvůrce. Riviéra Maison nenabízí pouze nábytek, ale dokonalou elegantně sladěnou místnost, případně celý interiér. Romanticky a zároveň prakticky laděné vnitřní prostory vašeho bydlení dokážete ocenit jak vy samotní, tak i návštěvy. Ať už potřebujete romantický pokoj, industriální typ interiéru anebo venkovský nádech, není problém si takto své okolí koncipovat

Interiérový nábytek i osvětlení všeho druhu

V nabídce společnosti Elmina Praha je spousta zajímavých kusů nábytku. Vybírat je možné židle, křesla a spousty dalšího sedacího nábytku. Doplnit je lze samozřejmě o klasické, konferenční a jiné stolky. V showroomu se můžete přesvědčit o tom, jakým způsobem třeba zmiňovaný nábytek ladí s osvětlením, jež je zde také k dispozici. Potřebujete si vybavit kompletně celou ložnici, není to nejmenší problém. Na vlastní oči se o eleganci vystavených modelů přesvědčíte sami.

Elmina Praha

Zdroj obrázku: elmina.cz

Doplňky mnohdy hrají prim

Bez doplňků vypadá jakýkoli interiér nevybaveně a nedokonale. Na www.elmina.cz si mimo jiné budete moci vybírat ze spousty věcí do kuchyně či jídelny. Nezapomeňte ani na romantiku a najděte si zde třeba ty správné svíčky. Myslíte na vašeho domácího mazlíčka? A co péče o tělo? Všechny tyto otázky a mnohé další vám na zmiňovaném webu či v showroomu budou zodpovězeny.

Zdroj náhledového obrázku: elmina.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *