Lis Concept

Elektrický lis na citrusy CONCEPT CE-3510 VICTORIA LINE

Chcete mít doma skvělou šťávu z citrusových plodů? Pokud ano, máte dvě základní možnosti. Tu dražší představuje nákup odšťavňovače, který se hodí pro jakékoli ovoce anebo zeleninu a tu druhou nákup citrusovače. Ten je mnohem jednodušší, kompaktnější a také pochopitelně levnější. Výbornou volbou je zejména lis na citrusy Concept CE-3510, který díky svému unikátnímu složení a preciznímu fungování dokáže dokonale vylisovat šťávu z jakéhokoli citrusového plodu. Podívejme se tedy na jeho přednosti mnohem podrobněji.

Vychytaný přístroj

Lis na citrusy Concept CE-3510 nabízí solidní příkon o celkové hodnotě 40 W. Disponuje i poměrně objemnou nádobou, do níž se vejde 600 ml. Díky tomu, že je vybaven různými velikostmi kuželů, můžeme do jeho útrob dávat jakékoli citrusové plody. Obousměrné otáčení kuželů vymáčkne z citrusu i tu poslední kapku tekutiny, která se v něm nachází. Proti prachu má ochranné víko a díky průhledné nádobce můžeme sledovat, kolik šťávy se momentálně vevnitř nachází. Rysky naznačené na tělu nádoby to jednoznačně určí.

Bezpečnost a vzhled na prvním místě

Velmi důležitá je u jakýchkoli kuchyňských pomocníků bezpečnost. S modelem Concept CE-3510 si můžete být jisti tím, že vaše práce bude maximálně bezpečná. Nádoba je chráněna plastovým obalem, který vás k ostřejším součástem rozhodně nepustí. Doslova vitamínová bomba vás tak může čekat i na vašem stole. Jen pro přehlednost si uveďme konkrétní výhody tohoto přístroje přehledně v bodech.

Hlavní výhody citrusovače Concept CE-3510

–          dva různě velké kužely na odšťavnění

–          průhledná objemná nádoba

–          možnost lisování jakýchkoli citrusů

–          kompaktní rozměry přístroje

–          moderní designové provedení

–          ochrana před prachovými částicemi

–          bezpečné a pohodlné lisování

–          jednoduchá obsluha přístroje

–          nízká pořizovací cena

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *