Postýlka Zopa

Dětská cestovní postýlka Zopa Travel Braunbear

Když vyrážíte na dovolenou anebo jen někam na noc s dítětem, měli byste se vybavit kvalitní dětskou postýlkou. Ta zajistí vašemu potomkovi ničím nerušený odpočinek se vším všudy. Pokud nevíte, který model vybrat, pak vězte, že výbornou volbou je dětská cestovní postýlka Zopa Travel Braunbear. Právě na ni se budeme v následujícím článku soustředit a pokusíme se nastínit její základní výhody a také nevýhody. Postýlka, která ve složeném stavu váží pouhých 12 kilogramů, nabízí i kompaktní rozměry 20x21x70 cm. Při přepravě vám tedy určitě nebude zavazet.

Kolečka s brzdou nemohou chybět

Součástí celého setu postýlky jsou i boční kolečka s brzdou. S postýlkou je tak možné velmi pohodlně manipulovat dle potřeby. V balení najdete mimo jiné také cestovní matraci, na níž se bude dítě cítit velmi příjemně a pohodlně. Jinak je v postýlce i závěsné lůžko, což ještě zdokonalí komfort dítěte. O jeho bezpečnost se nebudete muset bát, jelikož postýlka podléhá mnohým certifikacím.

Vysoce kvalitní a odolné materiály

Vysoce kvalitní látky použité na vnější obal postýlky dokážou nabídnout komfort. V kombinaci s pevnou konstrukcí, která je velmi jednoduše skladatelná, jde o vynikající výrobek. Složení a také rozložení budete mít hotové po několika málo vteřinách. Stylové černohnědé provedení je třeba zmínit také. Designově se jedná o zcela unikátní výrobek. Pokusme se ostatně shrnout plusy a mínusy do několika bodů.

Výhody této dětské postýlky

–          polohování výška samotného dna

–          kompaktní rozměry ve složeném stavu

–          snadná manipulace díky 2 kolečkům a brzdě

–          jeho součástí je závěsné polohovací lůžko pro miminka

–           vynikající skládací matrace

–          stylová transportní taška

–          postranní kapsa na drobnosti

Nevýhody této dětské postýlky

–          vyšší cena

–          skládací mechanismus je třeba se naučit

–          občasné vrzání

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *