Obraz ve více dílech dokonale oživí váš interiér

Krásný interiér není zcela určitě pouze otázkou správného výběru nábytku a nápadité malby. Chcete-li mít i váš byt či dům vevnitř opravdu originální a útulný, měli byste volit ty správné a pokud možno originální doplňky. Výbornou volbou jsou především obrazy. Klasiku představují standardní jednodílné, které lze sehnat ve spoustě podob. Mnohdy ale tyto obrazy vypadají fádně a nuceně. I proto se vyplatí vsadit na vícedílně fotoplátno. Že nevíte, oč se jedná? Nevadí, rádi vám tuto zajímavou novinku představíme.

01

Originál se vším všudy

Vícedílný obraz je v každém případě skutečným originálem. Jeho maximálně dekorativní charakter ozdobí kteroukoli místnost ve vašem interiéru. Volit můžete rozměry dle vlastního přání. Nejmenší fotoplátna mají 60×40 cm a ta největší 225×110 cm. Složen může být jeden obraz ze dvou až pěti dílů. Samotný obraz bude vytištěn na skutečné malířské plátno a ručně vypnut mezi jednotlivé vysoce kvalitní dřevěné rámy.

02

Vy sami v rolích umělců

Vynikající je především to, že si obraz budete moci vyrobit zcela sami. Vystačí vám k tomu pouze instalace programu HF Designer a můžete pohodlně začít. Program je k dispozici na www.happyfoto.cz. Vyberete si vlastní fotografii dle vašeho vkusu a pohodlně si ji upravíte tak, jak budete potřebovat. Ovládání programu je ryze intuitivní, takže si s ním budete stoprocentně rozumět. Když budete mít hotovo, odešlete výslednou práci do tiskárny společnosti Happy Foto. Tam se již o vše postarají. Do 4 dnů budete mít svůj obraz zpracován.

03

Jaká je cena vícedílného obrazu?

Důležité je ještě uvést cenu vícedílného obrazu, která se odvíjí od jeho rozměrů. Ceny začínají na 1 198 korunách. Tuto částku dáte za dvojdílné plátno o rozměru 60×40 cm. Nejdražší je logicky největší obraz, který je pětidílné plátno s rozměry 225 x 100 cm.

04

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *