kres1

Elegantní předsíň musí mít hlavně jednotný styl

Je to vstupní brána do domu. Místo, které umožní hostům připravit se na vstup do osobních prostorů bytu a dovolí jim naladit se na příjemné chvíle, které je očekávají uvnitř. Ovšem jen za předpokladu, že předsíň sama působí čistým, klidným a elegantním dojmem.

V našich podmínkách často řešíme vybavení předsíně stylem co dům dal. Na originální nábytek nebo netradiční doplňky v podobě zajímavě řešených věšáků nebo míst k odložení klíčů nám už nezbývá čas. A co je horší, i kdybychom s tím chtěli něco udělat, často ani netušíme jak. Vždyť zastavěné, stísněné a neútulné předsíně nás doprovázejí odjakživa, tak proč na tom něco měnit?

Myslete na sebe i své hosty

Odpověď je nasnadě: protože se v nově zařízeném prostoru budeme cítit dobře a to nejenom my, ale i naši hosté. Nepřeplněné vzdušně působící prostory jsou základem, který poskytne fyzický i psychologický komfort, stačí se při jejich zařizování inspirovat několika jednoduchými typy.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Mezi nejpraktičtější vybavení předsíně patří variabilní policové systémy, které umí vyplnit i nepřístupné kouty. Ty je vhodné doplnit stolky a skříňkami s praktickými zásuvkami a šuplíky, které snadno schovají vše, co v předsíni potřebujete od pečujících krémů na boty až po deštníky nebo pokrývky hlavy. Moderní předsíň má v oblibě přírodní vzhled a nábytek z masivu, díky kterému působí subtilněji a veskrze originálně.

Hlavně v jednom stylu

Snažte se, aby ve vaší předsíni spolu vše co nejvíce ladilo. Jednotný vzhled dokáže s vnímáním prostoru udělat zázraky. Veškeré vybavení do předsíně by mělo mít nějaký společný bod – může jít o barvu, vzhledové prvky nebo použitý materiál. Stísněným prostorám skvěle sluší světlé barvy, které je opticky rozšíří a zharmonizují a neuškodí ani pověšené zrcadlo, do kterého se můžete navíc vždy před odchodem podívat a ujistit se, že je s vaším vzhledem vše v pořádku.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *