Efektivní uspořádání interiéru vestavné skříně

Máte doma vestavnou skříň? Pokud ano, určitě se vyplatí vyřešit její interiérové uspořádání tak, aby vše co nejlépe sedělo, a vy jste měli dokonalý prostor, do něhož budete ukládat vaše oděvy a jiné věci většinou každodenního využití. Nevíte-li jakým způsobem si vnitřní část skříně přizpůsobit na míru, nezoufejte. Možností je skutečně hodně a my vám prozradíme, které součásti vestavné skříně nesmí chybět. Budete tak mít jasno v tom, co by v jejím interiéru mělo a co naopak nemělo chybět. Moderní vestavné skříně dokážou pojmout fakticky všechno.

Police jako základ

Jednu z nejdůležitějších rolí hrají ve skříních police a policové systémy. Vybírat můžete prakticky dva různé typy polic. Tím prvním jsou takové, které se kotví do těla skříně napevno. Druhým typem polic jsou mobilní regály, jež si lze uspořádat přesně tak, jak budete potřebovat. Dnes se nejčastěji vybírá kombinace obou variant, přičemž se instaluje menší množství pevných polic a ty jsou doplněny regály mobilního charakteru umístěnými na menších kovových platformách. Díky mobilním policím si můžete v jednotlivých částech vestavné skříně uspořádat interiér tak, jak budete potřebovat.

Věšáky a drátěný program

Hodně důležitá je i přítomnost šatní tyče, na kterou si můžete pohodlně dát věšáky. Šatní tyč je levná a ve skříni může být hned na několika pozicích. Určitě je dobré myslet i na drátěné zásuvky, jež dokážou pojmout perfektně malé součástí oděvů. Vynikající jsou hlavně na ponožky a spodní prádlo. To do drátěných zásuvek dáte naprosto pohodlně a budete tak mít jistotu, že se vám nepokrčí anebo někam neztratí.

Další vychytávky vestavné skříně

Vestavná skříň může disponovat i některými dalšími zajímavými vychytávkami. Výborné je třeba velké zrcadlo soužící jako jedny z dveří v posuvném systému. Vhodné je také volit varianty bez zad, které umožňují skříni dýchat.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *