Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy: Luxus, který si můžete dovolit i vy

Řešíte aktuálně ve vaší novostavbě podlahovou krytinu? Chcete rekonstruovat stávající podlahy a pokládat nové? Je-li vaše odpověď kladná v jednom či druhém případě, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na ty nejmodernější dřevěné podlahy. V první řadě popíšeme obecně hlavní přednosti tohoto typu podlahové krytiny, poté doporučíme konkrétní značku a nezapomeneme upozornit ani na profesionální společnost, jež vám zajistí výhodný nákup i realizaci značkové dřevěné plovoucí podlahy.

Podlahy Chapel parket

Zdroj obrázku: parketcentrum.cz

Proč právě dřevěné podlahy?

Důvodů by se našlo hned několik. My je uvedeme přehledně v následujících odrážkách. Dřevěné podlahy se vyplatí, protože:

  • jsou čistě přírodní,
  • vydrží takřka navěky,
  • jsou úspěšně používané několik desítek let,
  • hodí se pro podlahové vytápění,
  • jsou antistatické,
  • chovají se šetrně k pohybovému aparátu,
  • nabízí spousty alternativ povrchové úpravy,
  • lze je po čase renovovat,
  • můžete si vybrat ze spousty barev a dekorů.

Luxusní dřevěné podlahy Chapel Parket

Chcete mít doma unikátní, ale přesto přírodní podlahy na míru? Vsaďte na originální luxusní holandské podlahy Chapel Parket. Vyrábí se speciální technologií v nizozemském Schijndelu. Tento unikátní způsob se vyznačuje především tím, že nedojde k uzavírání pórů dřeva. Tím pádem oleje nanášené na povrch dřeva proniknou mnohem hlouběji do jeho nitra a vytvoří se originální, ale zcela přirozený design. Výroba je čistě ruční, a tak i doba od objednání až po finální položení trvá zhruba 5 až 6 týdnů. Výsledek ovšem stojí za to.

Podlahy Chapel parket

Zdroj obrázku: parketcentrum.cz

Obraťte se na specialisty!

Položit precizně zmiňovanou podlahu nebo některé další luxusní dřevěné modely svépomocí je takřka nemožné. Proto se vyplatí obrátit se na profesionály. Naším tipem je podlahové studio PARKETCENTRUM s.r.o. To působí úspěšně na trhu již více než 20 let. Vybrat si u nich můžete jakékoli podlahové krytiny dřevem počínaje a vinylem konče. Se vším vám poradí a profi pokládka dřevěné podlahy je pro ně samozřejmostí. Více informací najdete na www.parketcentrum.cz.

Zdroj náhledového obrázku: parketcentrum.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *