weln1

Domácí wellness – postavte si království vaší pohody a relaxace

Moderní doba na nás klade velké nároky co do pracovního vytížení a s tím související vysokou hladinou stresu, která se může brzy negativně podepsat na celkovém zdraví. Najít si svůj vlastní účinný způsob relaxace, který bychom si mohli dopřát v ideálním případě každý den, je proto absolutně nezbytné. A jaké máme v tomto ohledu možnosti?

Wellness do každé koupelny

Vana plná vody s vířícími a lechtajícími bublinkami je pro mnoho z nás symbolem odpočinku a relaxace. Díky mobilním vířivkám si už nemusíte podobnou rozkoš dopřávat jen ve wellness centru. Snadno si ji užijete i doma. Hydromasážní vany podporují lepší prokrvení organismu, regeneraci svalů apod. Na vývěr máte z plnohodnotných masážních trysek i jemného perličkového proudění. A jejich cena začíná už na 10 000 Kč.

Chcete-li více než cokoliv jiného podtrhnout relaxační funkci své koupelny, vaše jednoznačná sázka by měla směřovat na vanu volně stojící v prostoru. Nejenom, že bývá prostorově velkorysejší než její zabudované sestřičky, ale nabízí vám možnost obdivovat i její vnější pohledovou část. Celkově pak působí vzdušnějším a uvolněnějším dojmem.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Nemáte místo na hydromasážní vanu? Nevadí

Není dlouhé máčení ve vaně vaším koníčkem nebo zkrátka a dobře není vaše koupelna tak prostorově velkorysá? Vylepšete si svůj sprchový kout za pomoci hydromasážních panelů. Jejich pořizovací cena je oproti hydromasážní vaně poloviční a vsadíte-li na variantu s LED osvětlením, bude relaxační atmosféra ve vaší koupelně opravdu jedinečná.

Měli byste vědět: hydromasážní panely do sprchy nepotřebují napojení na elektrickou síť. Jedinou podmínkou jejich správného provozu je pouze dostatečný tlak vody. 

Perlička navíc: Praktická infra sauna

Saunování má na naši imunitu blahodárný vliv, ale mnoho z nás si ho ze zdravotních důvodů dopřát nemůže. Tzv. infra sauny jsou však k organismu díky sálavému teplu mnohem přívětivější. Vejdou se už na jeden metr čtvereční a stačí je zapojit do elektrické zásuvky. Saunovat se tak můžete třeba i v paneláku!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *