Digitální hodiny Eurochron EUS 95

Kvalitní a designově povedené nástěnné hodiny patří do každé domácnosti. Pokud se momentálně poohlížíte po novém modelu, doporučíme vám digitální hodiny Eurochron EUS 95. Jedná se o nástěnné hodiny, které disponují velkým displejem, kvalitním čelním panelem a speciálně zaoblenými hranami. Rámeček tohoto modelu je vyroben z vysoce kvalitního zrcadlového skla. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na vlastnosti těchto hodin poněkud podrobněji. Možná vás právě následujících charakteristika přesvědčí o jejich koupi…

Kompaktní rozměry hodin

Celkový rozměr hodin v poměru šířka, výška a hloubka činí 273 x 162 x 38 mm. Co se týká funkce rozsahu měření interiérové teploty, tak ten je stanoven od -9,9 do 50 stupňů Celsia. Napájení hodin je řešeno prostřednictvím dvou alkalických AA baterií, jež ale standardně nebývají součástí dodávky. Hmotnost hodin je 868 gramů. Hodiny jsou řízeny signálem DCF-77. Vybrat si můžete z obou pásem zobrazení, tedy jak formátu 12, tak i 24 hodin. Displej je dokonale podsvícený dle potřeby.

Na stůl, nebo na stěnu?

Hodiny je možné postavit jak na stůl, tak i pověsit na stěnu. Mají připraveno efektivní uchycení, takže mohou být kdekoli dle vašich představ. Hodiny zároveň ukazují několik důležitých informací. Jedná se samozřejmě o čas, datum a v neposlední řadě o teplotu. Displej je podsvícený, takže si v každém momentu můžete zjistit, kolik je momentálně hodin.

Upravte si časová pásma

Velmi přehledně a jednoduše je řešeno u těchto hodin ukazování času a veškeré nastavení. Formát času lze přizpůsobit vašim zvyklostem. Mnozí vyznávají 12 h formát, nicméně najde se i spousta lidí, kterým se více libí 24 h formát. Sklopný stojánek umožňuje umístění hodin na stole tak, aby bylo vidět na displej. Budete tak mít maximální komfort se vším všudy. Cena hodin začíná na 1469 korunách.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *