Rezidence Vrchlického

Developerské projekty v Praze jsou velmi úspěšné

Letošní rok je z hlediska poptávky po nových bytech v Praze velmi úspěšný. Důvodů by se jistě našlo hned několik. Začít bychom mohli především skvělou dostupností všech služeb v hlavním městě, pokračovat moderním zpracováním developerských projektů a končit třeba vysokým standardem bydlení. Pokud i vy aktuálně hledáte nové byty v Praze, jste na správném místě. Přiblížíme si dva velké developerské projekty, které takovéto moderní bydlení nabízí.

Viladomy Zbuzany

Elegantní Viladomy Zbuzany

Jestliže chcete bydlet nedaleko centra Prahy, nabízí se zajímavý developerský projekt Viladomy Zbuzany. Oblast se konkrétně nachází v jihozápadní části Prahy. Do srdce velkoměsta je to pouhých 13 km. Pohodlně se lze přepravit hromadnou dopravou. Ruch metropole tady už ale nepoznáte. Bydlení se spíše podobá venkovu s tím, že si ale budete moci užívat kompletně veškerých benefitů, jež hlavní město dokáže nabídnout. Rodinná atmosféra a čerstvý vzduch vám budou vynikajícími odměnami za vaši volbu.

Viladomy Zbuzany

Rezidence Vrchlického

Výbornou volbou jsou také nové byty Praha 5. Naším druhým tipem je projekt Rezidence Vrchlického. Bytový dům se nachází v optimální lokalitě, takže není zapotřebí jak za procházkami do přírody, tak i za kulturou jezdit několik desítek minut autem. Rezidence Vrchlického je situována hned u Bertramky a zahrady Kinských. Pokud chcete nakupovat, do známého nákupního střediska na Andělu se dostanete za pouhých pár minut. Jestliže si budete chtít zacvičit, k dispozici vám bude fitness a wellness Košíře. Občanská vybavenost je tady zkrátka výborná.

Rezidence Vrchlického interiér

Vyberte si ze spousty bytů

Nevíte, kde byste měli hledat nové byty a domy v Praze? Podívejte se na nabídku společnosti Geosan Development. Najdete v ní spousty zajímavých developerských projektů, z nichž si zcela jistě zvolíte takový, který vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *