02_plot

DESIGNOVÝ PLOT PRO VÁŠ DŮM

Konečně budujete nebo jste právě dokončili svůj dům snů a chcete pro něj to nejlepší. Zvažujete, jak oplotit pozemek kolem něj, ale nespokojíte se jen tak s něčím. Chcete mít dokonalý plot, který vám zajistí soukromí a ochranu majetku a zároveň bude mít krásný design, který bude perfektně ladit s vaším domem. Možná právě vás můžou okouzlit hliníkové ploty. Působí vzdušně a dokážou celkově ozvláštnit vzhled pozemku, odlehčit a prosvětlit celé okolí domu.

Plotové výplně z hliníkových materiálů jednoznačně vypadají velmi efektně a navíc jsou praktické. Není třeba je totiž nějak náročně udržovat, natírat nebo spravovat. Pro jejich výrobu se využívají speciální odolné materiály a tak jednoduše takovýto typ plotu nestárne. Navíc jejich pořízení není finančně nákladné, snadno se instalují a vybírat můžete ze široké škály barev.

Designové plotové výplně si můžete vybrat i u Service Quality SAG, s.r.o. Jsou originální a nadčasové, vyráběné z kvalitních jackelů. Ve výrobě vždy dbají především na precizní provedení a vybroušení všech svárů. Všechny konstrukce jsou následně zinkovány a poté nalakovány na barvu, jakou si sami zvolíte. Barva je vypalována při 200 °C a tak je zajištěno, že při kombinaci se zinkováním jejich kovové ploty vydrží bez koroze po celou dobu užívání. K dispozici mají vzorník s nepřeberným množstvím vzorů, které jsou předpřipravené pro použití i u vašeho domu. Pokud ale budete mít zájem, nebrání se po domluvě realizovat i vytvoření vzoru nového dle vašeho návrh nebo na základě vašeho přání a konkrétního požadavku. Jako výplň pro hliníkové ploty používají tahokov, laserem pálenou výplň s individuálním návrhem designu, ale také dřevo.

Pokud máte speciální přání, tak to rozhodně nevadí. Ke svým zákazníkům přistupují individuálně. Celý projekt nejprve zaměří a pak s vámi prodiskutují všechny podrobnosti. Jejich cílem je, aby výsledná práce byla provedena nejen v perfektní kvalitě, ale také aby byla zhotovena přesně podle vašich požadavků a k vaší naprosté spokojenosti.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *