Secco

Designové kuchyňské hodiny SECCO S 50-815

Kuchyně je místností, která si vyžaduje opravdu kvalitní vybavení, a to nejen z hlediska celkového uspořádání a kuchyňské linky a spotřebičů. Výbava kuchyně by měla být obohacena i o kvalitní kuchyňské hodiny. Ostatně při přípravě jakýchkoli pokrmů hraje čas velmi důležitou roli a nelze na něj v žádném případě zapomínat. Nástěnné hodiny do kuchyně jednoznačně patří a je tedy třeba vybrat takové, které budou nejen kvalitní a maximálně přesné, ale padnou i designově do vašeho interiéru. Podívejme se tedy konkrétněji na kuchyňské hodiny SECCO S 50-815.

Jednoduché analogové hodiny

Kuchyňské hodiny SECCO S 50-815 jsou určeny přesně pro ty z nás, kteří nepotřebují žádné složité a designově neotřelé tvary. Vyznáváte-li skutečnou klasiku, pak vám tyto nástěnné hodiny budou maximálně vyhovovat a vy se budete moci spolehnout na to, že budete vždy znát přesný čas. Jejich provedení je absolutně úsporné a rozhodně se budete moci spolehnout na to, že čas budou ukazovat dlouhodobě dobře.

Analogové zobrazení času postačí

Kuchyně určitě nepatří mezi místnosti, v nichž byste museli nutně mít nějaké neotřelé anebo digitální hodiny. Třeba rustikální anebo i super moderní kuchyně mají své specifické vlastnosti a vyžadují si ciitlivé zásahy z hlediska doplňků. Analogové hodiny tohoto typu mohou být bezpochyby něčím, co oživí různé druhy těchto místností. Ciferník s klasickými arabskými číslicemi je jednoduchý a kulatý tvar také není nijak komplikovaný.

Dřevěné pouzdro oživí vzhled

Dřevěné pouzdro, jež je nedílnou součástí těchto hodin, dokáže skvěle oživit jejich celkový vzhled. Výborná je i bílá plocha s indexy, která je čitelná na první pohled. Zapomenout nelze ani na napájení tužkovými bateriemi. Stačí pouze koupit tento typ, který je k dostání v kterémkoli supermarketu anebo obchodu s elektrem a hodiny vám budou dlouhodobě fungovat bez jakýchkoli problémů.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *