Odstředivý separátor

Čistota oleje má velký vliv na efektivní fungování strojů

Víte, z jakého důvodu je nutné měnit v automobilu v pravidelných intervalech motorový olej? Hlavně z hlediska ochrany jednotlivých součástí motoru. Přesně takto je nezbytné uvažovat také o ochraně jiných strojních součástí. Jakékoli komponenty doslova vyžadují kvalitní olej, který zajistí optimální tření. Strojní zařízení tak fungují naprosto bezchybně a jejich životnost se samozřejmě prodlužuje. Často je zapotřebí mazací olej dokonale pročistit. Jak na to? Pořízením kvalitního odstředivého separátoru.

Spolehlivé značkové separátory

Na trhu je možné sehnat hned několik separátorů. Výbornou volbou jsou stacionární a mobilní separační moduly od společnosti ALFA LAVAL. Slouží pro čištění převodových olejů v průmyslu, hydraulických olejů anebo různých jiných kapalin, bez nichž se v průmyslové výrobě neobejdete.

O jaká konkrétní zařízení se jedná?

Separátory se různí a jsou určeny pro různé hydraulické systémy. O jaká zařízení se jedná?

Purifikátor

Potřebujete-li odstranit částice a vodu z oleje, podaří se vám to s purifikátorem. Slouží především pro odloučení dvou kapalin, jež se nedají mísit, a kalu. Optimálně se využívá u odpadních, hydraulických a mazacích olejů.

Koncentrátor

Z kapalin na vodní bázi odstraníte částice a úkapové oleje prostřednictvím koncentrátoru. Dominuje u něj vodní báze. Používá se pro mycí kapaliny a emulze.

Klarifikátor

Slouží k odstranění částic buď z olejů, nebo vodní báze. Separovat můžete částice či malé množství vody z konkrétní kapaliny.

Separátory ALFA LAVAL nabízejí hned několik výhod

Odstředivé separátory ALFA LAVAL jsou typické hned několika přednostmi. Jmenovat bychom mohli třeba rychlou a jednoduchou instalaci, snadnou údržbu a bezporuchový provoz. Vyznačují se i minimálními nároky na místo. Ať už potřebujete separátory anebo plazmatický nástřik, případně vyrobit ozubená kola, obraťte se na společnost TRIBO Engineering, s.r.o.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *