Čištění koberců Praha

Čištění koberců Praha: Dejte šanci i vašim starým kobercům

Jaro je prakticky za rohem a s ním často přichází i velmi neoblíbené činnosti, mezi něž patří úklid. Věnovat se jistě budete především oknům a všudypřítomnému prachu. Co ale takové koberce a sedačky? Ty si přece také zaslouží pozornost, ač se mnohdy stávají opomíjenými. Vždyť takové hloubkové čištění koberců není jednoduché. Pokud ale tuto činnost svěříte profesionálům, budete mít jistotu dobře odvedené práce. My se na hlavní výhody čištění koberců a sedaček zaměříme podrobněji. Konkrétně se podíváme na nabídku společnosti Boček – Čištění koberců Praha.

Mokré i suché čištění

Když se řekne čištění koberců Praha, nejspíše se mnohým vybaví právě zmiňovaná společnost. Ostatně potvrdí to i mnohé vyhledávače na internetu. Proces čištění může být prakticky dvojí. Mokré, takzvané extraktorové se řeší prostřednictvím speciálního stroje. Vyčistí se kobercová vlákna a poté dochází k odsání nečistot. U hodně znečištěných koberců se používají rotační kartáče. K suchému čištění se využívá suché sypké směsi. Jde i o hloubkové čištění zbavující koberce roztočů.

Čištění koberců Praha

Zdroj obrázku: cisteni-kobercu.com

Mikroorganismy nemají šanci

Ostatně právě roztoči jsou hlavním důvodem čištění koberců. Profesionálové si poradí s až 95 % všech těchto neviditelných organismů. I alergici si budou libovat v prostředí, které jim třeba v minulosti způsobovalo dýchací a jiné obtíže. Skutečnost je taková, že nečištěné koberce představují doslova semeniště roztočů a jsou mnohem nebezpečnější než prkénko u toalety.

Nechte si vyčistit i sedačky!

Když už se pustíte do koberců, rozhodně nezapomeňte ani na sedací soupravu. Především čalouněné sedačky si úklid zaslouží. Zbavíte je jak chlupů od domácích mazlíčků, tak i spousty nečistot. Čištění sedaček od společnosti úspěšně působící na trhu již od roku 1991 je maximálně důkladné a pojímá také celoplošnou impregnaci.

Zdroj náhledového obrázku: cisteni-kobercu.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *