Hypotéky

CINCINK: Realitní portál nabízející spousty užitečných služeb

Potřebujete řešit jakékoli záležitosti týkající se prodeje, nákupu stavby i financování nemovitosti? Ať už se jedná o cokoli, určitě se můžete obrátit na nový realitní portál CINCINK. Že jste o něm ještě neslyšeli? Pak určitě nepřestávejte číst, protože vám jej představíme v následujících řádcích. Zaměříme se na hlavní přednosti, které lákají k jeho využití.

Komplexní portál plný užitečných služeb

Jestliže chcete prodat nebo koupit nemovitosti online, můžete samozřejmě využít některých bazarových portálů, případně webů realitních společností. Prakticky vždy se ale setkáte s velmi omezeným množstvím nabízených služeb. Tradičně jde o alternativu nákupu či prodeje, tedy vložení inzerátu. U realitních webů nabízí za vcelku vysoké částky také dlouhodobější prezentaci prodávaného objektu. CINCINK je doslova soubor služeb, z nichž můžete využít kteroukoli, jež se vám bude aktuálně hodit. Zřejmě hlavní předností realitního portálu, za nímž stojí Komerční banka, je bezesporu bezplatná inzerce. K ní se přidává i případná profesionální textace inzerátu a další služby, které povedou k tomu, že budete v případě prodeje maximálně úspěšní.

Cincink

Zdroj obrázku: cincink.cz

Právo musí být na vaší straně

Ne vždy tomu tak je. Na zmiňovaném portálu nabízejí právní služby, které budou při realizaci jakéhokoli obchodu týkajícího se nemovitosti nepostradatelné. Nejen, že se jednoznačně dozvíte, co podepisujete, ale budete mít velmi důležitý, a mnohdy dokonce i životní, obchod zcela pod vlastní kontrolou. Využít lze konzultací s odborným asistentem a veškeré dokumenty pro vás budou připraveny přesně na míru.

3D plánek a vizualizace objektu

Zájemci o vámi nabízený objekt se mnohdy nehrnou jen kvůli tomu, že v podstatě neví, do čeho jdou. Ne každému se chce absolvovat často zdlouhavé prohlídky, když v podstatě netuší, jestli se mu objekt bude vůbec zamlouvat. Marnění času je ovšem minulostí. Na portálu CINCINK si lze nechat zpracovat 3D plánek nemovitosti. Díky němu a také vizualizaci interiéru budou potenciální zájemci ihned vědět, oč se jedná.

Financování zajištěno

Kupující nemusí mít žádné starosti ani s financováním. O vše se totiž postará hypotéka od Komerční banky. Samozřejmostí u ní budou ryze individuální podmínky šité na míru každému kupujícímu. A co víc, přímo na portálu CINCINK si můžete jednoduše spočítat, jak na tom budete při splácení hypotečního úvěru. Bez problémů je možné také nechat ocenit konkrétní objekt. Odhad ceny nemovitostí je totiž také jednou ze služeb, které jsou takto nabízené. Budete potřebovat uschovat peníze před samotnou transakcí? Ani to nepředstavuje pro CINCINK nejmenší potíž podobně jako nafocení bytu či domu a mnohé další služby.

Zdroj náhledového obrázku: cincink.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *