Hypotéka

CINCINK: Férový realitní portál se postará o prodej i nákup nemovitostí

Nakup a prodej nemovitostí se řadí mezi poměrně zdlouhavé a často i ne příliš bezpečné záležitosti. Přece jenom, transakce jsou z finančního hlediska poměrně vysoké a vše je zapotřebí ošetřit i z právního hlediska. Mnozí lidé vyhledávají nejrůznější realitní kanceláře mající své vlastní realitní stránky. Stejně tak se dá sehnat byt, pozemek, případně rodinný domek či jiný objekt na bazarových portálech. Často ale nemáte jistotu komplexního servisu a spolehlivé ničím nenarušené transakce. Získáte ji takovým způsobem, že využijete specializovanou službu. Jakou? To vám prozradíme v tomto článku.

Komplexní služby v rámci jednoho portálu

Naším tipem pro prodej i nákup realit a další služby v této oblasti je portál CINCINK. Jeho základním stavebním kamenem je samozřejmě prodej objektů. Zapomeňte ale na to, že byste jen vložili inzerát podobně jako na nejrůznějších bazarových portálech a následně čekali, co se bude dít. Ne. Váš inzerát si můžete nechat otextovat profesionálem nebo nafotit fotografie, které budou neskutečně poutavé a jistě zaberou. Výhodou je samozřejmě i inzerce zdarma. Jinak jsou další služby většinou zpoplatněny, ovšem i přesto se nepochybně vyplatí.

Víte, co nakupujete

Snažili jste se nakoupit nemovitost někde na bazarovém portálu? Pokud ano, jistě víte, že často inzeráty nejsou aktuální či nedokážou zaujmout. Mnohdy je nemovitost nafocena nevýrazně, takže se tomu nelze ani divit. Férový realitní portál CINCINK takový určitě není. Naopak, jako nakupující si můžete prohlédnout vizualizaci objektu a také 3D plánek. Případná transakce navíc bude expresní a velmi jednoduchá.

Právní servis zajištěn

Prodej i nákup nemovitostí se neobejde bez právního servisu. Jen sepsání smlouvy a veškeré další věci nejsou pouze laickou záležitostí. Platnou legislativu je nezbytné dodržet z obou stran. Koupě bytu, domu, pozemku nebo jakýchkoli jiných realit je i díky tomuto maximálně bezpečná. CINCINK se o to jednoznačně postará stejně jako o další služby.

Výhodné financování samozřejmostí

Je jasné, že ne vždy má kupující dostatečné množství peněz k tomu, aby si mohl dovolit konkrétní nemovitost koupit. Řešení hypotečního úvěru bývá další činností, bez níž se neobejdete. U portálu CINCINK nemusíte mít z ničeho obavy. Jeho partnerem je totiž Komerční banka. Prodej bytu, domu nebo jiného objektu je proto z obou stran mnohem jednodušší. Hypotéku je možné uzavřít přímo na samotném portálu. Navíc není problém využít služeb profesionálních finančních poradců, kteří se v problematice finančního zajištění prodeje nemovitosti vyznají. Využít portálu CINCINK může úplně každý. Vybrat si lze jak inzerci zdarma, tak i mnohé jiné zpoplatněné služby.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *