Chladnička Samsung

Chladnička Samsung rb 29 ferncsa

Volně stojící chladničky jsou stále ještě v módě, a to i přes vlnu spousty různých vestavných modelů. Pokud patříte i vy spíše k zastáncům těchto klasických ledniček s mnohými inovativními funkcemi, pak si jistě oblíbíte i model Samsung rb 29 ferncsa. Tento přístroj z dílny světoznámého výrobce nabízí maximální komfort kombinovaný s příznivou cenou a funkcemi, které se vám skutečně budou hodit. Podívejme se na něj tedy mnohem podrobněji a poukažme si na jeho klady a zápory.

Konstrukce a vzhled ledničky

Typologicky se jedná o volně stojící chladničku kombinovaného charakteru. Disponuje také mrazícím prostorem, který je při potřebě hloubkového zmrazení potravin nedocenitelný. Typem chlazení se tento model řadí mezi jednokompresorové chladničky. Mraznička se nachází dole, takže při vytahování a schovávání jídel se nebudete muset nijak výrazně hrbit. Celkový objem činí 206 litrů. Dveře jsou plné, takže obsah chladničky zvenku neuvidíte.

Energetická úspora samozřejmostí

Chladnička Samsung rb 29 ferncsa se řadí mezi velmi úsporné typy, jež jsou v současnosti na trhu k dispozici. Řadí se do energetické třídy A++. Přesný ryze užitný objem chladničky je stanoven na 98 litrů. Samozřejmostí je i nulová zóna, v níž se pohybuje teplota mezi 0 až 3 stupni Celsia. Celkový počet oddělených prostor v ledničce činí 3.

Speciální funkce této chladničky

Pří výčtu inovativních funkcí můžeme začít posuvnou poličkou. Přihrádka se díky tomuto faktu dá naprosto pohodlně otevřít kompletně. Velkou vychytávkou je i košík Grab‘ n Go Basket. Uskladnění potravin se takto stává naprosto maximálně rychlé a efektivní. CoolSelect Zone dokáže uskladnit všechno uvnitř co nejdéle a maximální možné čerstvosti. Tichý chod je zajištěn naprosto efektivně fungujícím kompresorem, který vydává minimální hluk.

Zdroj náhledového obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *