Chcete vylepšit své auto? Máme dobré tipy

Stačí vsadit na doplňky, které jsou velmi dobře viditelné, nebo naopak na ty, které pomohou ochránit váš vůz před jakýmkoliv poškozením. A proto jsme se dnes zaměřili na vany do kufru auta, a také na poklice na kole.

Když nechcete čistit auto víc, než je nezbytně nutné

Snad každý ví, jak obtížně se odstraňují některé skvrny z filcového čalounění v kufru auta. A jak jim předejít? Logickým řešením bývají koberce. Lze je pořídit na míru nebo v univerzálním provedení, jako hlavní materiál nabízejí snadno čistitelnou gumu, díky níž je lze i snadno usadit na místo.

A jako bonus mohou vypadat i opravdu dobře, pokud vsadíte na některou z designových kolekcí, jež jsou na trhu dostupné. Ne vždy vám však ke spokojenosti bude stačit jen obyčejný koberec. Ten totiž chrání pouze dno kufru, a nikoli jeho stěny. Právě to se třeba při přepravě domácích mazlíčků nebo stavebního materiálu může ukázat jako příliš velká nevýhoda.

Foto: Pixabay

Na trhu je najdete v několika různých provedeních a snadno si vyberete takové, které vašemu vozu padnou doslova jako ulité.

Plast, guma i kombinace obojího

Dnes jsou na trhu k dostání hned tři typy těchto nezbytných pomocníků:

  • plastové vany
  • gumové vany
  • plastogumové alias gumoplastové vany

A jak rozzářit auto na první pohled?

Vsaďte na designové poklice. Nejvíce pozornosti pak na sebe poutá jednoznačně chrom. Zaujme na první pohled i ty, kteří se mezi automobilové nadšence právě příliš nepočítají. A díky nízké ceně těchto doplňků si můžete klidně pořídit několik sad a střídat je podle potřeby. Aby však poklice dobře plnily i svou primární ochrannou funkci, vybírejte je pečlivě. Vždy v e-shopu nebo u prodejce uvádějte přesnou značku a typ svého vozu, jedině tak vaši noví pomocníci padnou vždy vašemu autu jako ulití. Jen pozor při nasazování na ventilek – každá poklice na něj má připraven speciální výkroj. Na to pamatujte.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.