Kukaj.cz
15/01/2018
Kategorie: Novinky, Tipy a triky

Chcete doma sledovat filmy online zdarma? Víme, jak na to!

Už vás nudí dívat se doma pouze na televizi? Není se čemu divit, jelikož bez placených kanálů toho příliš mnoho k dispozici mít nebudete! I když si nakonec příjem satelitních kanálů zaplatíte, mnohé seriály, filmy či dokumenty nestíháte! Z těchto důvodů se vyplatí sledovat veškeré pořady jednoduše na internetu. Také tady se ale u většiny poskytovatelů takovýchto služeb musí platit, a to mnohdy vcelku vysoké paušální sumy. Naštěstí existují i mnohé služby, jež zpoplatněné nejsou a nabídnou prakticky jakékoli žánry bez omezení. Jednou z nich je i portál kukaj.cz. Představme si jej tedy podrobněji.

Jednoduché intuitivní vyhledávání

Znáte pouze dálkový ovladač a přepínání kanálů v televizi? To vůbec nevadí! V prostředí zmiňovaného webu se vyznáte velmi jednoduše. Do vyhledávacího pole zadáte potřebný výraz a poté už si vyberete z několika verzí filmů či seriálů. Podívat se můžete klidně i na různá online videa, jež nejsou na televizních stanicích k dispozici. Sledovat lze cokoli přímo ve vašem prohlížeči.

Registraci ani čas řešit nemusíte

U spousty podobných služeb se setkáváme především s tím, že se na počátku musíte registrovat. I tento zdlouhavý proces tady odpadá. Stejně tak zapomeňte i na platby. Sledování seriálů, filmů a čehokoli jiného je bezplatné. Strávit u obrazovky přitom budete moci fakticky neomezenou dobu. Výborný je i fakt, že si vyhledáte třeba kreslené seriály pro děti a ty se bez problémů zabaví.

Řekněte stop otravným reklamám

Jen málokomu se zamlouvá, že jsou filmy protkány reklamními bloky. V televizi se jedná o zcela běžnou záležitost. Na internetu si film zastavíte dle potřeby v momentu, kdy se vám to aktuálně hodí. Na kukaj.cz reklamy nemají. Dívat se zdarma budete moci na cokoli třeba i pozdě večer, když získáte trochu volného času, případně kdykoli jindy. Minimálně za vyzkoušení to jistě stojí…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.