nasdum.eu_vilychuchle_cz_nahledovy

Bydlení v luxusní pražské vile: Jen pro náročné!

Hledání perfektního bydlení je často velmi dlouhý proces. Zájemce prochází nabídky bytů a domů, čas od času narazí na něco zajímavého, ale pak zjistí, že je v něčem „háček“. Jste na tom podobně a pomalu to vzdáváte? Preferujete-li bydlení v luxusní vile, možná jste se konečně dostali do cíle. Pokud jste to doposud nezaznamenali, v Praze vzniká množství skvělých developerských projektů a jedním z nich je i vilový projekt od společnosti REFLECTA Development a.s. Proč bude o vilky velký zájem?

Výjimečné již na první pohled. Takové jsou luxusní vily, jejichž jedinečný vzhled vytvořili zkušení profesionálové z ateliéru A69 pod vedení Ing. Arch Borise Redčenkova. Nevšední architektonický styl vybočuje z řady a zároveň využívá potenciálu okolního prostředí. Právě tato kombinace dělá z domů jedinečnou záležitost. Celkový dojem umocňují výhledy na zelené svahy Chuchelského háje a na pravobřehou zástavbu.

Zdroj obrázku: vilychuchle.cz

Luxusní vily na prodej se nachází v lokalitě Velké Chuhle, přesněji v ulicích Adlerova, Bochníčkova, Ceplechova a Kopalova. Suma sumárum jde o více než 30 moderních vilek o dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk s užitnou plochou od 184 do 345 m2. Nedílnou součástí domů jsou prostorné terasy, ohraničené zahrady a garážová stání. Nechybí ani venkovní parkovací místa pro případné návštěvníky.

Luxusní bydlení v Praze je zajímavé i z jiných důvodů – kromě nadstandardního provedení je velkým magnetem okolní prostředí. Nedaleký Chuchelský háj, CHKO Český kras, dostihové závodiště a mnohá další místa nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas. Samozřejmostí jsou také perfektní občanská vybavenost a dopravní dostupnost do ostatních částí metropole.

Zdroj videa: Youtube kanál vilychuchle.cz

Jinými slovy jde o velmi povedený developerský projekt, který se jen tak nevidí. Ale o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči při prohlídce ukázkového domu. Více se o něm dozvíte na ww.vilychuchle.cz.

Zdroj náhledového obrázku: vilychuchle.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *