Sublimační tisk

Buďte styloví a originální: Potisk domácích věcí se vyplatí

Kdo by nechtěl mít hezký a stylový interiér domu? Asi každý. Dosáhnout tohoto cíle nemusí být nijak extrémně náročné. Tím, že ale nakoupíte vybavení v některém ze supermarketů, nic moc nevyřešíte. Jedná se často o věci, které nejsou nijak unikátní a spíše představují kýč. Ideální je vytvořit vlastní originální vybavení a doplňky. Jak? Vcelku jednoduše, postačí vám k tomu sublimační tisk.

Pořiďte si multifunkční lis a máte vyhráno

Ideální volbu představuje termolistermolis, díky kterému bez potíží potisknete v podstatě cokoli a ze zdánlivě nudných a obyčejných předmětů vytvoříte originály se vším všudy. Optimální je přístroj, který disponuje dvěma topnými deskami. Buď může fungovat jedna nebo druhá. Případně také není problém využít obě desky a zajistit si tak stabilní teplotu. Určitě by měl přístroj také disponovat úplným a důmyslně řešeným odvodem vzduchu. Vakuum, jež vznikne, napomůže k tomu, že se předmět přímo přitiskne k předloze.  Řezací plotr

Foto: Se svolením Marta s.r.o.

Potisknete si prakticky cokoli

Sublimační tisk je možné použít v případě různých věcí a materiálů. Potisknout takto lze například talíře, přívěsky nebo dlaždice. V podstatě jakoukoli místnost takto lze bez problémů oživit a vytvořit tady originální prostředí se vším všudy. A materiály, na které lze tisknout? Tradičně se jedná třeba o žulu, sklo, plast nebo mnoho dalších materiálů. Tisk vypadá hodně živě a elegantně. Jinak si ale lze potisknout i menší předměty, mezi které se řadí třeba kryty na mobilní telefon nebo přívěsky a podobně.

Nezapomeňte ani na řezací plotr

Ten se také vyplatí pořídit. Optimální jsou řezací plotryřezací plotry disponující funkcí řezání po obrysu. Bez problémů si tak vyříznete jakoukoli formu, jež se vám bude líbit. Před nákupem si také dejte pozor, aby byl plotr navržen dle norem RoHS. právě on vydrží velmi dlouhou dobu a jen tak u něj nehrozí poruchy.

Zdroj info: Termolisy.cz

Náhledové foto: Se svolením Marta s.r.o.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *