Bílé dveře

Bílé dveře se hodí všude

Zařizujete právě byt a lámete si hlavu nad tím jaké dveře do interiéru vybrat? Nejlepší volbou, jak skloubit barvu dveří s nábytkem i dekorem podlahy, je zvolit dveře bílé. Proč právě bílé dveře, se dovíte v článku.

Nejlepší z nejlepších

Díky tomu, že jsou interiérové dveře do bytu bílé barvy stále nadčasové a jednoduché si napříč všemi trendy udržely své výsadní postavení ve světě dveří.  Bíle dveře jsou velmi žádané také kvůli eleganci a nejen to. Bílá barva totiž opticky zvětšuje malé prostory. Bílá také budí dojem čistoty, což však u některých může vyvolat strach z ušpinění a následného neustálého čistění a uklízení.  Na tento strašák však můžete hned zapomenout. V dnešní době už existuje spoustu ochranných prostředků. Bílá barva také nesluší jen dveřím interiérovým,  vchodové dveře bílé barvy budou  působit též elegantně a čistě.

Vybrat barvu nestačí

U dveří však nestačí vybrat jen barvu.  Musíte si také zvolit model a provedení dveří, které se vám líbí a které zapadá do celkového konceptu bytu či domu.  Na výběr jsou dveře prosklené nebo plné.  Hladké či kazetové. Nabídka je široká. A to nejen pro milovníky klasiky nebo moderny.  Vybírejte vždy však odolné a snadno udržovatelné materiály např. laminát. Ekonomičtější variantou mohou být povrchové folie na dveře nebo interiérové dveře bílé se speciálním povrchem Artemis. Další variantou je ještě dřevní pór.

Originalita

Pokud máte rádi originální kousky, ale zároveň chcete u bílé barvy zůstat, můžete zvolit dveře dvou barev. Kombinací barev vytvoříte krásný kontrast, který se skvěle zapasuje do celkového provedení dané místnosti. Jedna barva bude použita na celou plochu dveří a druhá na drobné detaily jako jsou panty, kování atd.  Jestliže si nebudete vědět rady, nebojte se obrátit na firmu, která dveře prodává a nechejte si poradit i ohledně poměru ceny a kvality. V případě, že si ani s pomocí prodejce nebudete moci vybrat ty správné dveře, vždy můžete zvolit variantu dveří na míru, které si sami navrhnete a necháte vyrobit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *