Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT: Sázka na kvalitu a eleganci

Máte bezpečnostní dveře? Poměrně jednoduchá a obligátní otázka. Kladná odpověď na ni ale nepředstavuje žádnou samozřejmost. Spousty rodinných domků i samotných bytů zůstávají nezabezpečené. Pokud aktuálně uvažuje o nákupu nových, určitě nepřestávejte číst. My se totiž v této recenzi podíváme na bezpečnostní dveře NEXT. Důvodů pro pořízení těchto dveří přímo od stejnojmenného výrobce by se našla spousta. V čem tedy tkví jejich hlavní přednosti?

Certifikace jako samozřejmost

Bezpečnostní dveře NEXT disponují nejrůznějšími certifikacemi. Týkají se především bezpečnosti. Jinak jsou ale dveře také maximálně ceněné pro zvukovou a tepelnou izolaci. Obojí je podloženo atesty. Zapomenout nemůžeme ani na protipožární certifikaci dveří u bytů, která představuje povinnost. V opačném případě vám žádná společnost domácnost nepojistí. Bezpečnostní dveře NEXT splňují hlavně tuzemské normy. Mnohé jiné dveře se chlubí certifikáty z Polska a jiných zemí, jež mohou být značně pochybné.

Maximální důraz na bezpečnost

Ať už si vyberete jakýkoli model dveří, můžete se spolehnout na to, že je jen tak někdo nepřekoná. Spadají totiž do 3. nebo 4. bezpečnostní třídy. Jinak se mohou vyznačovat různými bezpečnostními prvky, mezi které patří třeba pootevírání dveří, kalený kryt vložky, pevné jisticí čepy, ovládání čtečkou otisků prstů a mnohé jiné vychytávky.

Unikátní design

Vchodové dveře musí upoutat pozornost. Vždyť minimálně u bytů se jedná o první věc, kterou příchozí uvidí. U rodinných domků by měly vchodové dveře korespondovat se strukturou i barevnými odstíny fasády. U dveří NEXT si můžete být jistí, jelikož budete moci volit ze spousty různých variací. Vybírat můžete z různých typů povrchů a povrchových úprav.

Ryze český výrobek

Bezpečnostní dveře NEXT se mohou pyšnit čistě českým původem a kvalitou. Společnost se může pochlubit ochrannou známkou Český výrobek.

Spolehlivý servis

U společnosti NEXT se můžete spolehnout na profesionální služby, jež začínají bezplatným poradenstvím a končí precizní montáží. Zapomenout přitom nelze ani na nonstop servis 7 dní v týdnu vztahující se k nehodám způsobeným zalomením klíče či zabouchnutím.

Zdroj náhledového obrázku: next.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *