Povlečení

Atypické povlečení: Vyberte si z mnoha látek a vzorů

Maximálně příjemný relax si potřebujeme v pravidelných intervalech dopřát všichni. Největší podíl na ničím nerušeném odpočinku má pochopitelně kvalitní bytelná postel vybavená spolehlivou matrací. Neméně důležitou roli hraje ale také vysoce kvalitní povlečení. I proto se podíváme mnohem podrobněji na některé základní aspekty, jimiž se vyplatí řídit při nákupu. Soustředíme se jak na materiál, tak i na vzhled. V neposlední řadě doporučíme i eshop, kde si budete moci vybrat dle své libosti.

Povlečení Bengal

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Zaostřeno na materiál

V první řadě je třeba upozornit na důležitost volby konkrétní látky. Velmi oblíbené je například francouzské povlečení, jehož základem je bavlna. Ta představuje tradiční materiál vynikající zejména vysokou savostí a příjemným dotekem. Ještě mnohem jemnější je jersey, tedy jakýsi druh bavlny. Pokud příliš nemusíte žehlení, vsaďte na krep. Ten nabízí nedocenitelné vlastnosti bavlny, nicméně díky zvrásnění není zapotřebí jeho žehlení. Pokud máte raději povlečení schopné dokonale zahřát, vyplatí se flanel. Výborně dokáže naopak zchladit satén. Možností je opravdu hodně.

Design povlečení doladí vzhled ložnice

Krásná postel v kombinaci se stylovým ložním prádlem vypadá opravdu skvostně. Přesvědčí nás o tom jak klasické, tak i prodloužené povlečení. Vybrat si lze pastelové barvy i jemná provedení. Doporučit bychom mohli zejména romanticky vzhlížející francouzské povlečení povlečení 200×220 určené na manželské postele. Nejrůznější vzory typu ornamentů, pruhů nebo šrafování vypadají velmi zajímavě. Barevně si lze také volit odstíny, jež dokonale padnou k interiéru ložnice.

Povlečení Duo Exclusive

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Vyberte si sami u specialisty

Ať už se rozhodnete pro standardní, případně prodloužené povlečení 140×220 nebo úplně jiné, máte možnost je nakoupit v eshopu Rodinnebaleni.cz. K dispozici je zde maximálně pestrý sortiment. Za výhodnou cenu si můžete vybavit ložním prádlem ložnici anebo klidně i dětský pokoj. Podívat se budete moci i na osušky, ručníky a další zboží.

Zdroj náhledového obrázku: rodinnebaleni.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *