Anhypodlahy

Anhydritová podlaha: Expresní samonivelační potěr

Realizujete aktuálně novostavbu anebo kompletně rekonstruujete starší objekt? V obou případech budete nuceni myslet na rovné a kvalitní podlahy, v nichž bude s největší pravděpodobností integrováno podlahové vytápění. To už v současnosti patří k jakémusi standardu moderního bydlení. I proto se vyplatí investice do anhydritové podlahy. Ta dokáže nabídnout spousty užitných vlastností. Právě na ně se zaměříme v následujících řádcích.

Anhypodlahy

Co je vlastně anhydrit?

Jedná se o takzvané lité podlahy, jež jsou často označovány i jako sádrové. Z chemického hlediska se jedná o směs, jejímž základem jsou následující složky:

–          síran vápenatý,

–          voda,

–          písek,

–          některé další přísady.

Speciální certifikovaná receptura na anhydritové směsi dokáže dát samonivelačnímu potěru ty nejlepší vlastnosti. Důkazem toho je konečný výsledek v podobě vodorovné podlahy.

Anhypodlahy

Výhody anhydritových podlah

Při výčtu hlavních přednosti litých podlah můžeme vycházet z jejich srovnání s klasickými betonovými. Hlavními plusy anhydritové podlahy tedy jsou:

–          dokonalé rozprostření samonivelačního potěru,

–          maximální rovnost povrchu,

–          hladký povrch bez dilatačních spár,

–          aplikace bez náročných činností,

–          expresní realizace – na druhý den se po povrchu můžete projít,

–          absence úklidu prachu a jiných částic po realizaci.

Obraťte se na specialisty

Lité podlahy dnes nabízí spousta firem. Naším tipem je společnost Anhypodlahy s.r.o. vyrábějící vysoce kvalitní anhydritový samonivelační potěr Anhyfast 20,30 MPa. Celý proces probíhá tak, že si pohodlně prostudujete ceník anhydritové podlahy a další podrobnosti na webu firny. Po objednání přijedou zástupci firmy s výrobním zařízením, tzv. TransMixem, až k místu realizace a potěr aplikují na daný povrch. Vy pouze na druhý den přijdete a zkontrolujete si povrch, který bude úplně rovný, a budete se po něm moci projít.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *