Beko 134630 X

Americká lednička BEKO GNE 134630 X vám vychladí cokoli

Mít doma americkou lednici už dnes není nijak výrazně extrémní luxus a dovolit si ji mohou mnozí z nás. Když už se pro tento typ chladničky rozhodnete, měli byste vlit takový model, který vám poskytne veškerý uživatelský komfort a seženete jej i za velmi rozumnou cenu. Výbornou volbou je přitom chladnička BEKO GNE 134630 X. na její služby se ostatně soustředíme v následujícím textu. Přesně si poukážeme jak na výhody, tak i na stinné stránky tohoto modelu.

Základní charakteristika ledničky

Než přejdeme k ryze inovativním funkcím, stojí zato uvést si pouze přehled základních vlastností ledničky. Učiníme tak přehledně v několika bodech, které jasně poukážou na to, jaký vlastně tento model je.

–          čtyřdveřový model s obrovským prostorem

–          ionizátor včetně aktivního modrého osvětlení

–          spotřeba 355 kW za rok

–          energetická třída A+++

–          excelentní objem chladničky 380 litrů

–          čistý objem 155 litrů

–          hmotnost 120 kg

–          hlučnost 43 dB

–          automatické odmrazování

–          skleněné police

Active dual cooling a No Frost

Tyto dvě zdánlivě neznámé funkce jsou naprosto vynikající. Active dual cooling zajistí optimální nastavení vlhkosti a teploty, takže uchování potravin bude naprosto pohodové a nebudou se v lednici míchat žádné nepříjemné pachy. To samé platí i o vhodné cirkulaci vzduchu. Systém No Frost dokáže efektivně zabránit tvorbě ledu v interiéru chladicího prostoru. Budete tak mít o starost méně a uchovávané potraviny budu stále čerstvé.

Další plusy a mínusy tohoto modelu

Výborná je i nerez úprava chránící před otisky prstů. Spotřebič tak zůstane neustále čistý a bez jakýchkoli šmouh. Jestliže necháte u ledničky otevřené dveře, budete varování prostřednictvím akustického signálu. Součástí ledničky je i aktivní ionizátor. Nevýhodou je snad jen vyšší cena a fakt, že ledničku nelze integrovat přímo do kuchyňské linky. Nemůže být tedy vestavná.

Zdroj obrázku: srovname.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *