Akumulátorový vysavač

Akumulátorový vysavač

Na drobný úklid ať už v kuchyni nebo obýváku se nám nechce vytahovat velký vysavač a raději sáhneme po klasické lopatce se smetáčkem. Jde to i jinak? Ano jde a to s akumulátorovým vysavačem. O jeho výhodách se dočtete právě zde.

 Základní informace akumulátorového vysavače

Akumulátorové vysavače jsou určeny především pro malé plochy. Výhoda tohoto vysavače je hlavně v tom, že je malý a přenosný. Nemusíte ho při každém použití zapojovat do sítě. Ruční akumulátorový vysavač je totiž vybaven baterií. Technologické pokroky se posunují stále dopředu i při výrobě akumulátorových vysavačů a jejich baterie jsou menší a lehčí než, jak tomu bylo dříve. Dnešní baterie mají i dlouhou dobu výkonnosti, ale nejsou stejně nabité pořád. Po nějakém čase se baterie vybije a je potřeba ji nabít znovu. Po nabití pak můžete opět vysávat vše, co potřebujete.

Ideální pro domácnost s dětmi a domácími mazlíčky

Nejvíce ruční akumulátorový vysavač ocení ti, kteří mají v bytě domácí mazlíčky, jelikož nikoho nebaví každý den kvůli psím nebo kočičím chlupům zprovozňovat velký vysavač.  Tento vysavač nevysává jen zvířecí chlupy, vlasy, ale i drobky nebo prach. Zkrátka vše co mu přijde pod hlavici. Některé typy akumulátorových vysavačů jsou dokonce doplněny o technologii pro vysávání tekutiny, což zase ocení především rodiny s menšími dětmi, kterým se někdy podaří po sobě zanechat velkou spoušť.

Akumulátorový vysavač 2v1

Jestliže potřebujete přece jen vysát větší plochu v domě nebo bytě, můžete místo ručního využít tyčový akumulátorový vysavač.  Tyčový vysavač je vybaven podlahovou hlavicí s turbokartáčem, který využijete hlavně při vysávání koberců. Většina těchto akumulátorových vysavačů se navíc prodává dohromady, tedy jako kombinace ručního vysavače s tyčovým.  Při vysávání malé plochy, tak jen stačí ruční část vysavače vyjmout z toho tyčového. Oproti klasickému vysavači má tu výhodu, že nemusíte řešit zapojení šňůry do sítě.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *