Zima

Jak se nejlíp vypořádat se zimou

Za okny vládne nečas, padají trakaře a mlha by se dala krájet? Staré rčení říká, že je potřeba mít hlavně klid a nohy v teple. Uvařit čaj, zachumlat se do deky a otevřít si detektivku. Co když je vám ale pořád zima? Vyřešte tento problém jednoduchou pomůckou.

Touto pomůckou je elektrický přímotop. Jeho výhodou je snadná manipulace, takže si jej můžete dát pod nohy při vyřizování emailů v kanceláři, při čtení knížek doma v křesle nebo ke svým dětem do pokojíčku. Na internetu snadno najdete celou řadu přímotopů, jako jsou třeba ty od značky Orava. Můžete si je tedy objednat z pohodlí domova a nemusíte utíkat do obchodu přes venkovní plískanice a vánice.

Často zmiňovanou nevýhodou elektrických přímotopů je jejich vysoká spotřeba energie. K tomu je třeba zmínit, že se nejedná o zařízení určené k centrálnímu vytápění místností. Přímotop je určený k doplňkovému topení, proto je nejlepší jej využívat spíše nárazově.

Elektrický přímotop

Zdroj obrázku: orava.cz

Hledáte dělo mezi přímotopy? Pro vysoký výkon a intenzivní topení sáhněte po Konvektoru s ventilátorem EK-2003 značky Orava. Ventilátor zajišťuje rychlejší vyhřátí vzduchu, tepelná pojistka zajišťuje bezpečnost a intenzitu výkonu jednoduše přepnete mezi 800 a 2 000 W.

Pokud jsou vaše děti živé, aktivní a mají rády zimní sporty, bude se vám hodit Vysoušeč obuvi SW-470. Elektrický radiátor na svých tepelných trubicích vysuší i čtyři páry bot najednou. Navíc je energeticky úsporný, takže bude šetřit i vaši peněženku. Můžete na něm vyhřívat rukavice i čepice a mráz vás už nezaskočí nepřipravené.

Chcete přímotop, se kterým přece jenom budete moci pořádně zatopit? Elektrický olejový radiátor OH-9 snadno přemístíte z místnosti do místnosti díky jeho čtyřem kolečkům. Požadovanou teplotu vyhřívání můžete nastavit pomocí termostatu. Devět žeber i teplovzdušný ventilátor vás zahřejí během chvilky.

Se zeboucíma nohama se špatně odpočívá i soustředí na práci. Přímotop je proto užitečný doplněk pro vaši domácnost, chalupu i kancelář.

Zdroj náhledového obrázku: orava.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *