AC Steel

AC Steel nabízí kvalitní nerezovou ocel a další hutní materiály

Tyče, dráty a mnohé jiné nejen nerezové materiály jsou při stavbě jakékoli nemovitosti samozřejmostí. Jestliže i vy jako majitel stavební či strojírenské firmy uvažujete o nákupu takovéhoto materiálu, určitě se vyplatí vybírat u specialisty schopného nabídnout ucelený sortiment za výhodné ceny. U společnosti AC Steel se na vysokou jakost zboží v kombinaci s nízkými cenami můžete spolehnout. I proto si ji a její služby představíme mnohem podrobněji.

Tradiční úspěšný hráč na tuzemském trhu

AC Steel je ryze českou firmou, která úspěšně působí již od roku 1999. V počátcích své činnosti byla hlavní součástí její činnosti tažená ocel a její import do ČR. Postupem času se ale pole její působnosti rozšířilo i na export vysoce jakostních kovaných tyčí do zemí Evropské unie. V současnosti již firma disponuje velmi důmyslně řešeným informačním systémem v celé České i Slovenské republice. Spolehnout se můžete na expresní realizaci zakázek, profesionální přístup a spolehlivý servis.

AC Steel

Moderní efektivní systém práce

Jednou z hlavních devíz zmiňované firmy je maximálně precizně řešený systém koordinace všech pracovních úkonů. Díky nejmodernějšímu vybavení lze některé přístroje dokonce ovládat na dálku. Náplní práce této společnosti jsou nejen distribuce, ale i úprava materiálu na kotoučových, pásových či CNC pilách. Vysokou kvalitu hutního materiálu potvrzuje i fakt, že jej firma z drtivé většiny nakupuje u známého evropského výrobce Rodacciai S.p.A. a některých významných tuzemských a zahraničních dodavatelů.

Vyberte si z pestré nabídky

Drtivou většinu celého portfolia společnosti činí tažené tyče. Vybírat si ale můžete i jakýkoli jiný hutní materiál typu nerezové oceli či mosazných výrobků. Jmenovat bychom mohli třeba ještě loupané tyče a nejrůznější dráty.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *