Podlahové vytápění

Jak využít podlahy ve vašem domě? Můžete topit, ale také chladit

Dlažba, PVC, koberec, korek, parkety, dřevěná prkna či plovoucí podlaha. To všechno nás napadne, když vyslovíme slovo podlaha. Prostěklasika. Zkusme být ale trošku kreativní a popřemýšlejme, co by se dalo s podlahou dělat dál. Jak ji lze ještě využít a zvýšit si komfort bydlení? Vždyť podlaha je obrovská plocha, a protoby byla věčná škoda ji nechat zahálet. Co myslíte? Nabízí se zde jedna skvělá možnost.Využijte unikátní technologie iClima a vaše podlahy budou nejen topit, ale při parných letních dnechdokonce chladit.

Systém iClima přináší do vašeho domukomfort a zdraví

Technologie iClima je postavena na 3 základních pilířích. Jedná se o kapilární síť, jež je umístěna v podlaze, stropu a stěnách. Dalším důležitým prvkem je zdokonalené tepelné čerpadlo s vysokým topným faktorem a nakonec − solární panely. Všechny tři složky se navzájem ovlivňují a jsou dokonale sladěny. Tato harmonie umožňuje dosáhnout významných úspor energie, a to při udržení nadstandardní celoroční tepelné pohody a zdravého bydlení. Rozvodná kapilární síť systému iClima pracuje s 3,5 mm silnými kapilárami. Na vytopení místnosti pak stačí výrazně nižší teplota obíhající vody. Tyto kapiláry jsou umístěny v podlaze, stropu i stěnách vašeho domu, anabízítak skutečnou tepelnou pohodu. Jistě ocenítenejen vysoký komfort tohoto řešení, ale navíc získáte zdravé životní prostředí bez alergií a plísní. K dalším výhodám topných těles umístěných pod podlahou, ve stropu a stěnách patří inemožnost usazovaní prachua jiných nečistot, takjako na běžných armaturách. Systém iClima díky dokonalé cirkulaci a průběžné výměně vzduchu zajišťuje v zimním i letním období příjemnou konstantní teplotu bez nepříjemných výkyvů.

Vaše nová podlaha vám šetří finanční prostředky

Systém iClima vám přináší významnou úsporu vašich finančních prostředků. Při udržení optimální teploty 22 °C po celý rok vám zajistí úsporu nákladů na provoz oproti běžným systémům až 90 %. V zimě vašepovrchy hřejí, v létě ochlazují.

Jaký je pocit z topení a chlazení v podlaze, stropu a stěnách?

Většina lidí, kteří reagují na systém iClima, vyslovují s očima upřenýma na zavřená okna nepřekvapivou otázku. Tady se právě větralo, že? Místnosti s aktivní podlahou, stropem a stěnamipůsobí totiž svěžím, ale útulným dojmem. Teplota je stálá, a pocitově nevnímáte rušivý zdroj topení. Jednoduše, vše je přirozené, příjemné a stabilní. Přijměte pozvání, náš nízkoenergetický dům v Praze je zde pro vás.

Zaujala vás myšlenka topení v podlaze, stropu a stěnách? Napište nám ještě dnes a my vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. iClima, to jsou informace, inovace a inteligence. Kde ostatní končí, tam systém iClima teprve začíná. iClima je komplexní systém, promyšlený do každého detailu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *