Interiér

8 chytrých vychytávek pro vaše bydlení

Chcete bydlet moderně a zároveň se nebojíte chytrých vychytávek? Vyzkoušejte některé z těchto tipů, které jsou praktickými pomocníky, mohou vám ušetřit čas, starosti a také vám zpříjemní bydlení. Nebojte se některé z těchto chytrých pomůcek pořídit i svým blízkým jako originální dárek.

1) Světla s detekcí pohybu

Zajímavým nápadem, jak oživit vaše bydlení a zároveň využít praktickou stránku, jsou světla s detekcí pohybu. Zapomeňte na baterku na klíčích nebo odemykání po tmě, popřípadě hledání vypínače. Nainstalujte světla tak, aby se vždy rozsvítila, když jste u hlavního vchodu a chcete vejít do domu.

2) Bezpečná garážová vrata

Pro zajištění bezpečí vašeho auta a také veškerého vybavení, které máte v garáži, si pořiďte kvalitní nová garážová vrata. Můžete si vybrat rolovací, sekční nebo dvoukřídlá garážová vrata. Vybírejte si je podle prostoru, který máte v garáži a kolem ní a myslete na jejich praktickou a funkční stránku.

3) Posezení na terase

Pokud máte u domu terasu, nezapomeňte na posezení. Nemusíte kupovat drahý zahradní nábytek, ale klidně si vyrobte vlastní z palet. Na ně obšijte molitan a přidejte kupu polštářů. Uvidíte, že vy, vaše rodina i přátelé budou nadšení a budete zde trávit spoustu času.

4) Zvonek s kamerou

Abyste nemuseli chodit ke dveřím, například z druhého patra, tak si pořiďte zvonek s kamerou. Můžete se rovnou podívat, kdo stojí u dveří. Tato vychytávka zároveň slibuje kromě pohodlí i bezpečnost.

5) Alarm i v garáži

Investujte také do bezpečnosti v garáži. Prvním krokem jsou garážová vrata, která budou kvalitní a budete je ovládat například dálkovým klíčem. Nejenže vám to usnadní parkování, ale také vrata nezapomenete zamknout. Alarm pak můžete propojit například s mobilním telefonem.

6) Solární světla na zahradě

Pokud máte u domu zahradu, tak si pořiďte solární lampy, kterými můžete lemovat například příjezdovou cestu. Tyto praktické vychytávky můžete koupit v obchodech s domácími potřebami.

7) Kámen na klíč

Někomu se často stává, že si zapomene klíč od domu. V takovém případě si kupte umělý kámen, do kterého je možné schovat náhradní klíč a využít jej vždy, když to potřebujete. Nikomu však o tomto neříkejte.

8) Design na vrata

Myslíte si, že garáž je vždy nevzhlednou stavbou? Vyzkoušejte digitální potisk garážových vrat od společnosti Kružík. Vyzkoušet můžete například některých z dekorů kolekce UNICO, kterou navrhla zkušená designérka Iva Bastlová.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *