Postel Gabriela

5 tipů na elegantní a funkční postele s úložným prostorem

Sháníte do vaší ložnice kvalitní bytelnou postel? Pak rozhodně máte z čeho vybírat. Modelů je na trhu obrovské množství. Volit lze z patrových, klasických či velkých manželských variací. Právě na manželské postele s úložným prostorem se zaměříme v tomto článku. Dáme vám celkem 5 tipů na modely, které určitě stojí za to. Vybíráme je z pestrého sortimentu známého e-shopu spime.cz.

Buková masivní postel GITA

Pokud chcete mít doma opravdu pevnou postel typickou hlavovým čelem a místem pro elegantní uložení věcí, vsaďte na masivní bukovou postel GITA. Typická je nejen unikátním vzhledem, ale třeba i praktickým kováním Hettich, jež umožní snadnou montáž i demontáž tohoto modelu. Povrchová úprava je řešena prostřednictvím specifických laků Biofa.

Elegantní masiv postele GEONA

Výbornou volbou je také masivní postel z buku GEONA. Vyznačuje se také charakteristickým ohýbaným čelem. O opravdu bytelné provedení se bát rozhodně nemusíte, jelikož bočnice tvoří masivní dřevo o šířce 4 cm. Stejnou šířku má pochopitelně i čelo postele. Její součástí je též značkové německé kování Hettich. Povrch dotváří olej BIOFA Bílá Nordic white. Samozřejmostí jsou u tohoto modelu elegantní lamelové rošty, jež zajistí jednak pohodlné osazení matrace a jednak také to, že bude dýchat. Na jakékoli plísně a houby můžete zapomenout. Vlhkost se tady rozhodně držet nebude!

Buková postel Geona

Dubová postel ONTARIO

Jste-li spíše příznivce dubových postelí, vsaďte všechno na model ONTARIO. Vynikající je u něj možnost individuální volby jak hlavového čela, tak i drásání. Celková šířka bočnic činí 3,7 cm. Celá postel je složena z několika částí, a to bočnic, hlavového čela, nožního čela a latě patřící do středu postele. Povrchovou úpravu lze také volit, a to mezi přírodními oleji a polyuretanovým lakem.

Dubová postel ONTARIO

Světlá masivní postel ESTER

Plným hlavovým čelem s libovolně volenou výškou se vyznačuje model ESTER. Hlavové čelo může být vysoké klidně i 100 cm. Montáž a demontáž postele pro vás bude díky elegantnímu mechanismu doslova hračkou. Spolehnout se budete moci také na dostatečný úložný prostor, do kterého schováte ložní prádlo a cokoli dalšího, co bude nezbytné. Povrchovou úpravu tradiční obstará přírodní olej s pryskyřicí a včelím voskem. Vzhled postele je tak zcela unikátní.

Dubová postel ESTER

Dubová postel BELNA

I tato variace vypadá nadčasově. Postelové kování Hettich zajistí efektivní spojení čela, bočnic i dalších částí. Vybrat si lze z mnoha povrchových nátěrů. Barvu si tak jednoduše doladíte vzhledem k ostatním součástem ložnice.

Tak co, líbí se vám tyto postele s úložným prostorem ? Ať už jste si vybrali, nebo naopak ne, rozhodně se podívejte do pestré nabídky zmiňovaného eshopu spime.cz, kde si budete moci vybrat i matrace a ostatní doplňky.

Dubová postel BELNA

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *