Komoda

5 tipů na elegantní komody do vaší ložnice

Úložný prostor v ložnici je nesmírně důležitý. Vždyť kam bychom jinam ukrývali povlečení, peřiny a další věci, které každým dnem používáme? Zároveň je zapotřebí tuto místnost ladit tak, abyste se v ní cítili co možná nejlépe a dopřáli si dokonalý relax se vším všudy. Oba dva požadavky, tedy jak na praktičnost, tak i na styl by měla plnit i komoda, jež bude nedílnou součástí ložnice. Pokud aktuálně vybíráte, pak jste na správné adrese. Dáme vám celkem 5 tipů na elegantní a praktické modely z eshopu Dona-shop.cz.

1. Jemná bílá komoda Beauty s hliníkovými pásky

Naším prvním tipem je komoda bílá vyznačující se dominantními hliníkovými pásky. Charakteristická je kompaktními rozměry, a to šířkou 66 cm, hloubkou 40 cm a výškou 102 cm. Do celkem čtyř zásuvek se vejde spousta různých věcí, jež potřebujete schovat. Výborně tato komoda může posloužit i třeba v dětském pokoji.

Komoda Beauty

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

2. Černá komoda Mirror se zásuvkami

Prakticky stejnými rozměry je charakteristická také stylová komoda Mirror. Vyrobena je z přírodní dřevotřísky a nabízí také čtyři zásuvky. Dominantní barvou tohoto modelu je černá.  Typická je i přítomnost ABS hrany zajišťující jejich vyšší odolnost.

Černá komoda Mirror

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

3. Kombinovaná komoda z masivu borovice

Jestliže chcete vsadit spíše na masiv, pak se vám bude jistě hodit komoda borovice. Její dominantou jsou dvoje dvířka a jeden velký poměrně široký šuplík vysouvající se po kolejnicích. Šířka a výška činí u tohoto modelu 100 cm, hluboký je 42 cm. Tloušťka borovicového masivu je 2,7 cm.

Kombinovaná komoda

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

4. Prostorná komoda Nala

Máte-li opravdu velkou ložnici, nebojte se využít prostoru. Naším tipem do takové místnosti je komoda se šuplíky Nala. Disponuje celkem 3 zásuvkami a vyrobena je z MDF desky mající sílu 18 mm. Se šířkou 152 cm nemusíte mít strach, že by se do ní něco nevešlo. Jen pro přesnost, výška modelu činí 77 cm a hloubka 40 cm.

Policová skříňka komoda

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

5. Netradiční dřevěná truhla na lůžkoviny

Nechcete mít doma tradiční komodu se zásuvkami, ale raději byste něco neotřelého? Vsaďte na dřevěnou truhlu z borovice, do které je jednoduše uložíte. Její přírodní dekor a tvar rozhodně padnou do rustikálněji pojatých ložnic.Dřevěná truhla na lůžkoviny

Zdroj obrázku: dona-shop.cz

Zdroj náhledového obrázku: dona-shop.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *